300 zł bonusu za wygraną Polski z Łotwą od STS!

Przemysław Frankowski

We wtorek wieczorem na Stadionie Narodowym rozegrany zostanie towarzyski mecz Polski z Łotwą. Przy okazji tego pojedynku bukmacher STS przygotował specjalną promocję skierowaną do nowych graczy. Jak z niej skorzystać? Przeczytaj poniższy tekst i zobacz! Życzę przyjemnej lektury.

Polska - Łotwa STS banner

Bonus 300 PLN za wygraną Polski w meczu z Łotwą od STS

Nadchodzące starcie Biało-Czerwonych przeciwko Łotwie będzie ostatnim pojedynkiem rozgrywanym przez naszą kadrę w tym roku. Po nieudanych eliminacjach do Euro 2024, w których Polska nie zdołała znaleźć się w gronie dwóch najlepszych drużyn w grupie E, przyjdzie im zagrać towarzysko z Łotwą. Podopieczni trenera Michała Probierza na wiosnę przyszłego roku przystąpią do baraży, więc nadchodzący mecz jest istotny z perspektywy morale drużyny. Jeśli nie masz jeszcze konta w STS, a przeczuwasz, że Polska zdoła pokonać rywala, możesz zagrać taki typ i przy okazji skorzystać z atrakcyjnej promocji, w której czeka na Ciebie 300 PLN bonusu. Jak je zdobyć?

  1. Załóż konto, klikając link https://www.zagranie.com/goto/sts
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Dokonaj depozytu na minimum 50 PLN
  4. Zagraj kupon SOLO albo AKO za przynajmniej 2 PLN, na którym znajdzie się typ na zwycięstwo Polski z Łotwą
  5. Jeśli zagrany przez Ciebie kupon okaże się wygrany, otrzymasz 300 PLN bonusu
  6. Nie zapomnij o udzieleniu zgód marketingowych
  7. Akcja łączy się z zakładem bez ryzyka do 100 PLN
  8. Powodzenia!

Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów, sprawdź regulamin promocji.

Opisana wyżej oferta jest niezwykle korzystna, ponieważ ryzykujesz tutaj zaledwie 2 PLN, a do wygrania masz aż 300 PLN w formie bonusu. Szanse na to, że Polacy zdołają ograć rywala, należy ocenić wysoko, ponieważ na papierze są zespołem o wiele lepszym. Jeżeli zatem nie masz jeszcze konta w STS, a trzymasz kciuki z naszych i wierzysz, że zdołają wygrać, nie wahaj się i walcz o bonus 300 PLN!

Obrazek w tle: fot. Adam Starszynski / PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze