300 zł bonusu za gola Realu lub Atletico od Superbet!

Już w najbliższą niedzielę czeka nas absolutny hit La Liga, a zatem derby Madrytu pomiędzy Realem i Atletico! Przy okazji tego meczu bukmacher Superbet wyszedł do nowych graczy ze specjalną promocją. W jej ramach możecie obstawić zaledwie jednego gola wybranej drużyny i zgarnąć przy okazji aż 300 PLN bonusu! Poniżej więcej informacji o takiej akcji promocyjnej.

baner na Atletico - Real, Superbet

Niedzielne derby Madrytu będą z pewnością największym hitem najbliższej kolejki La Liga! Jeżeli do tej pory nie zakładaliście konta u bukmachera Superbet, to teraz możecie zarejestrować się i obstawić bramkę wybranej ekipy, zgarniając przy tym aż 300 PLN bonusu! Wszystkie szczegóły takiej akcji promocyjnej pod spodem:

  1. Rozpocznij rejestrację konta w Superbet z następującego linku -> zagranie.com/goto/superbet
  2. Użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Zatwierdź wszystkie zgody marketingowe.
  4. Dokonaj pierwszego depozytu w historii konta na kwotę minimum 50 PLN.
  5. Obstaw pierwszy kupon SOLO w historii konta na zakład na gola Realu lub Atletico.
  6. Kwota kuponu powinna wynieść dokładnie 2 PLN.
  7. Jeżeli Twój typ okaże się trafiony, otrzymasz 300 PLN w bonusie!
  8. Bonus zostanie przyznany do 72h po zakończeniu promocji.

Faworytami niedzielnego hitu zdają się być piłkarze Realu, którzy walczą o mistrzostwo Hiszpanii i znajdują się w znacznie lepszej sytuacji od Atletico. Królewscy trafiali do siatki w 16 poprzednich spotkaniach, a w ostatnich latach dość regularnie wygrywali derby Madrytu przed własną widownią. Ostatecznie jednak możecie sami zadecydować, która z ekip trafi do siatki i zagrać aż o 300 PLN bonusu w Superbet!

W artykule przedstawione zostały skrócone zasady udziału w akcji promocyjnej. Jeżeli masz wątpliwości, co do jej działania, skontaktuj się z nami lub zerknij na pełny regulamin na stronie bukmachera Superbet!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze