300 zł bonusu od Superbet za wygrany zakład 1X2 na mecz PSV – Borussia Dortmud

Piłkarz PSV podczas spotkania

We wtorek na poziomie Ligi Mistrzów odbędzie się szalenie ciekawe starcie pomiędzy PSV, a Borussią Dortmund! U bukmachera Superbet można teraz założyć nowe konto i obstawić zakład z rynku 1X2, zgarniając przy okazji aż 300 PLN bonusu za poprawny typ! Poniżej więcej szczegółów na temat najnowszej promocji bukmachera Superbet!

Baner Superbet na 1/8 LM

We wtorek na poziomie 1/8 finału Ligi Mistrzów odbędą się 2 spotkania. Teraz Superbet ma dla nowych graczy specjalną promocję – tuż po założeniu konta możecie obstawić rezultat spotkania PSV – Borussia Dortmund i za prawidłowy zakład zgarnąć aż 300 PLN w bonusie! Wszystkie zasady i reguły promocji opisane zostały pod spodem:

  1. Rozpocznij rejestrację konta w Superbet z następującego linku -> zagranie.com/goto/superbet
  2. Użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Zatwierdź wszystkie zgody marketingowe.
  4. Dokonaj pierwszego depozytu w historii konta na kwotę minimum 50 PLN.
  5. Obstaw pierwszy kupon SOLO w historii konta na dowolny zakład z rynku 1X2 na mecz PSV – Borussia Dortmund.
  6. Kwota kuponu powinna wynieść dokładnie 2 PLN.
  7. Jeżeli Twój typ okaże się trafiony, otrzymasz 300 PLN w bonusie!
  8. Bonus zostanie przyznany do 72h po zakończeniu promocji.

Opisana wyżej promocja od Superbet to znakomita okazja do założenia konta u wspomnianego bukmachera! Obydwie ekipy znajdują się w bardzo dobrej formie i ostatnimi czasy zdobywają sporo bramek! Z racji rozgrywania meczu w Eindhoven, nieznacznymi faworytami rywalizacji będą zawodnicy PSV. Ostatecznie jednak zagrać możecie zakład w obydwie strony, a za poprawny zakład w Superbet zgarniecie aż 300 PLN w bonusie!

W tekście przeczytałeś o skróconych warunkach promocji Superbet. W przypadku niejasności zerknij na pełny regulamin promocji lub napisz do nas, aby poprawnie wziąć udział w akcji i odebrać bonus!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze