300 zł bonusu od Superbet za wygrany zakład 1X2 na mecz Napoli – Barcelona

Lewandowski podczas spotkania LM

W najbliższą środę odbędzie się jeden z największych hitów etapu 1/8 finału Ligi Mistrzów. W tym spotkaniu zespół Napoli podejmie u siebie Barcelonę, a bukmacher Superbet przy okazji tego starcia zaproponował nowym graczom aż 300 PLN bonusu! Warunkiem jest poprawne obstawienie wyniku potyczki w Neapolu. Wszystkie szczegóły i informacje o promocji znajdziecie w tym tekście. Zapraszam więc do sprawdzenia.

Baner Superbet na 1/8 LM

Rywalizacja Napoli z Barceloną to bez wątpienia hit 1/8 finału Ligi Mistrzów. Jeżeli do tej pory nie zakładaliście konta u bukmachera Superbet, to warto właśnie teraz zarejestrować się z naszym kodem promocyjnym! Wówczas będziecie mogli wziąć udział w specjalnej promocji i zgarnąć 300 PLN bonusu za poprawny typ na mecz Napoli – Barcelona:

  1. Rozpocznij rejestrację konta w Superbet z następującego linku -> zagranie.com/goto/superbet
  2. Użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Zatwierdź wszystkie zgody marketingowe.
  4. Dokonaj pierwszego depozytu w historii konta na kwotę minimum 50 PLN.
  5. Obstaw pierwszy kupon SOLO w historii konta na dowolny zakład z rynku 1X2 na mecz Napoli – FC Barcelona.
  6. Kwota kuponu powinna wynieść dokładnie 2 PLN.
  7. Jeżeli Twój typ okaże się trafiony, otrzymasz 300 PLN w bonusie!
  8. Bonus zostanie przyznany do 72h po zakończeniu promocji.

Obstawienie wyniku włosko-hiszpańskiej rywalizacji nie jest tak oczywiste, jak mogłoby się wydawać. Obydwa kluby mają swoje problemy i są daleko od optymalnej formy. Napoli wczoraj poinformowało również o zmianie menadżera. Ostatecznie Wy w ramach promocji od Superbet decydujecie, na którą z ekip stawiacie. Za poprawnie postawiony zakład wspomniany bukmacher da Wam aż 300 PLN bonusu. Zachęcam zatem do skorzystania z okazji i życzę powodzenia!

W artykule przedstawiono jedynie skrócony opis akcji promocyjnej, a nie pełny regulamin. W przypadku niejasności skontaktuj się z naszą redakcją lub zerknij na pełny regulamin promocji na stronie bukmachera Superbet!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze