300 zł bonusu od Superbet za wygrany zakład 1X2 na mecz Inter – Atletico Madryt

Piłkarz Interu po zdobyciu gola

Jednym z hitów najbliższej serii gier w Lidze Mistrzów będzie rywalizacja Interu z Atletico Madryt. Przy okazji tego starcia bukmacher Superbet zaoferował nowym graczom możliwość obstawienia zakładu z rynku 1X2 i zgarnięcia 300 PLN bonusu za trafienie powyższego typu! Wszystkie szczegóły takiej promocji znajdziecie w poniższym tekście.

Baner Superbet na 1/8 LM

Już we wtorkowy wieczór na poziomie 1/8 finału Ligi Mistrzów dojdzie do szalenie ciekawej batalii, w której to Inter Mediolan zmierzy się na własnym obiekcie z Atletico Madryt. Starcie to nowi gracze mogą teraz obstawić w Superbet i prócz regularnej wygranej, zgarnąć również 300 PLN bonusu za prawidłowo wskazany zakład! Więcej informacji na temat takiej promocji w poniższym tekście:

  1. Rozpocznij rejestrację konta w Superbet z następującego linku -> zagranie.com/goto/superbet
  2. Użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Zatwierdź wszystkie zgody marketingowe.
  4. Dokonaj pierwszego depozytu w historii konta na kwotę minimum 50 PLN.
  5. Obstaw pierwszy kupon SOLO w historii konta na dowolny zakład z rynku 1X2 na mecz Inter Mediolan – Atletico Madryt.
  6. Kwota kuponu powinna wynieść dokładnie 2 PLN.
  7. Jeżeli Twój typ okaże się trafiony, otrzymasz 300 PLN w bonusie!
  8. Bonus zostanie przyznany do 72h po zakończeniu promocji.

Inter Mediolan znajduje się w wybornej formie i pewnym krokiem zmierza po mistrzostwo Włoch! Warto również przypomnieć, że ekipa z Mediolanu w poprzednim sezonie dotarła aż do finału Ligi Mistrzów. Atletico w obecnej kampanii jest dosyć nieregularne, jednak w swojej grupie LM zajęło 1. miejsce. Ostatecznie postawić możecie na zwycięstwo obydwu ekip, a wygrany zakład w Superbet równać się będzie bonusowi w wysokości 300 PLN!

W tekście przedstawiono skrócony opis promocji bukmachera Superbet. W przypadku niejasności, napisz do nas lub wejdź na stronę bukmachera i zerknij na pełny regulamin!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze