300 PLN za min. 10 pkt Wembanyamy z Cleveland w BETFAN!

Victor Wembanyama

Już w najbliższą niedzielę dojdzie do jednego z meczów NBA, w którym Cleveland Cavaliers podejmą San Antonio Spurs. Przy okazji tego starcia bukmacher BETFAN przygotował specjalną promocję skierowaną do nowych graczy, w której do wygrania jest aż 300 PLN freebetu. Co trzeba zrobić, by powalczyć o taką kasę na grę? Sprawdź to, czytając poniższy tekst.

BETFAN 300 PLN Victor Wembanyama

Freebet 300 PLN za minimum 10 punktów Victora Wembanyamy w meczu z Cleveland Cavaliers od BETFAN!

Niedzielne starcie, w którym San Antonio Spurs zmierzą się na wyjeździe z Cleveland Cavaliers, zapowiada się bardzo ciekawie. Spurs zajmują wprawdzie ostatnie miejsce w tabeli Konferencji Zachodniej, lecz jest to ekipa młoda i jeszcze rozwijająca się, więc trudno oczekiwać od niej seryjnych zwycięstw. Najjaśniejszym punktem i wielkim talentem jest jednak występujący w jej barwach Victor Wembanyama. 20-letni Francuz jest wiodącą postacią swojej drużyny i jej najlepiej punktującym zawodnikiem, więc warto zapamiętać jego nazwisko, ponieważ bardzo możliwe, że będzie to kolejna wielka gwiazda NBA. Przy okazji kolejnego występu Wembanyamy i jego Spurs bukmacher BETFAN przygotował atrakcyjną promocję dla nowych graczy, w której do wygrania jest aż 300 PLN freebetu za minimum 10 punktów wspomnianego gracza w nadchodzącym meczu z Cavs. Oto warunki oferty:

  1. Załóż konto z kodem ZAGRANIE
  2. Zrób depozyt na dokładnie 25 PLN
  3. Zagraj kupon SOLO lub AKO zawierający dowolne zdarzenie z NBA za 25 PLN
  4. Kupon musi zostać rozliczony od 7 stycznia 2023 (g. 23:59)
  5. Jeśli Victor Wembanyama zdobędzie minimum 10 punktów w meczu z Cleveland Cavaliers, otrzymasz 300 PLN freebetu
  6. Freebet zostanie przyznany niezależnie od powiedzenia Twojego kuponu
BETFAN freebet 300 PLN Wembanyama

Opisana wyżej oferta jest niezwykle korzystna, ponieważ szanse na to, że popularny Wemby zdobędzie wspomniane 10 punktów są bardzo duże. Średnia punktowa tego gracza w tym sezonie wynosi 19,2, więc niemal dwukrotnie przewyższa typowany pułap. Warto zatem skorzystać z tej oferty, ponieważ możesz w dość łatwy sposób zgarnąć aż 300 PLN na dalszą grę! Życzę powodzenia!

Obrazek w tle: fot. Troy Taormina-USA TODAY Sports/SIPA USA/PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze