Gotowi na specjalne bonusy bukmacherskie? W takim razie sprawdźcie ofertę na sporty wirtualne w LV BET i odbierzcie dodatkowe środki pieniężne na obstawianie Waszych ulubionych dyscyplin sportowych.

Prawdziwe emocje i wygrane co kilka minut?

Wirtualna piłka nożna, wyścigi zaprzęgów konnych, wirtualny tenis, wyścigi chartów, a może wyścigi konne? Decyzja należy do Was! Jednak pamiętajcie o specjalnym bonusie dla graczy LV BET wynoszącym 300 zł.

PRZYKŁAD: Gracz decyduje się na założenie konta w LV BET, podając kod promocyjny 1500PLN. Następnie dokonuje depozytu o wartości 600 zł, a w efekcie otrzymuje specjalny bonusu w wysokości 300 zł. Pamiętajcie, że bonus można wykorzystać wyłącznie do obstawiania wydarzeń na sporty wirtualne.

Promocja rozpoczyna się z dniem 17.03.2020 r. i trwa do 22.03.2020 r. do godziny 23:59. Na jednego gracza przypada tylko jeden bonus, który przysługuje osobie, która dokona minimum jednego depozytu. Wpłata minimalna wynosi 20 zł, a wysokość bonusu stanowi 50% wpłaconej kwoty. Środki bonusowe wymagają 6-krotnego obrotu, kwotą postawioną na zakłady z oferty sportów wirtualnych – zakłady live oraz przedmeczowe nie wliczają się do obrotu bonusem.

Aby dowiedzieć się więcej na temat bonusów proponowanych przez LV BET, sprawdź ofertę bukmachera.

Zaloguj się aby dodawać komentarze