30 PLN bez ryzyka na mecz Polska – Węgry od Fuksiarza!

grafika promocje bukmacherskie

Już dzisiaj reprezentacja Polski zagra z Węgrami w kwalifikacjach do mistrzostw świata. Naszych rodaków czeka dość trudna przeprawa i muszą sobie poradzić z groźnymi rywalami. Gra toczy się o rozstawienie w barażach, więc stawka jest wysoka. Dlatego też Fuksiarz ma bonus z okazji tego meczu – to zakład bez ryzyka do 30 PLN na mecz Polska – Węgry!

Fuksiarz koszulka do baneru
Fuksiarz koszulka do baneru
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

50% do 500 zł bez ryzyka + 40 zł na miesięczny dostęp do Polsat Box Go Sport!

(zwrot na konto główne - możesz od razu wypłacić)

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

BEZ RYZYKA: 50% do 500 zł
POLSAT BOX GO: miesięczny dostęp

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

30 PLN bez ryzyka na Polska – Węgry!

Już dzisiaj Polska zagra z Węgrami w ostatnim meczu kwalifikacji do mistrzostw świata. Tym razem nasi rodacy naturalnie są faworytami z kilku ważnych powodów. Zagrają na własnym stadionie, a do tego jeszcze ostatnio prezentowali się przyzwoicie na boisku. Do tego mamy klasowych zawodników i kadrę, która powinna ograć gości. Wiemy, że Biało-Czerwoni będą sobie musieli radzić bez Roberta Lewandowskiego, Grzegorza Krychowiaka i Kamila Glika.

Krychowiak i Glik to jednak zawodnicy, których można z powodzeniem zastąpić. Węgrzy również będą osłabieni, co należy mieć na uwadze. Na pewno będzie to ciekawe spotkanie, a emocje z kibicowania możesz zwiększyć poprzez obstawienie meczu. Z bonusem od Fuksiarza możesz to zrobić bez ryzyka aż do 30 PLN. Jak to dokładnie działa? O tym piszemy właśnie niżej, więc sprawdź konkretne informacje na ten temat!

baner od fuksiarza na mecz polska wegry

Jak więc wziąć udział w akcji od Fuksiarza? To dość proste i wystarczy spełnić zaledwie kilka wymagań, jakie stawia bukmacher, a będziesz mógł zagrać bez ryzyka do 30 PLN.

  • zagraj kupon przedmeczowy AKO za minimalną stawkę 55 PLN
  • jeden z typów musi być na wygraną Polski w meczu z Węgrami
  • minimalny kurs kuponu to 3.50
  • promocja trwa do rozpoczęcia meczu

Jest to promocja skierowana dla aktywnych graczy Fuksiarza, a to oznacza, że każdy może w niej wziąć udział. Nawet osoby, które mają już konta u tego bukmachera mogą skorzystać z tej akcji. To wcale nie jest standardem, bo często zdarza się tak, że akcja jest skierowana do nowych klientów.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze