250 zł za wytypowanie zwycięzcy meczu Villarreal – Real

Bonus STS na Villarreal - Real Madryt

Czas na ostatnie pojedynki hiszpańskiej La Liga. W przedostatniej serii spotkań naprzeciw siebie stanie między innymi Villarreal i Real Madryt. Mimo pewnego tytułu, to Królewscy są faworytem do zwycięstwa w tym starciu. To też świetna okazja dla nowych typerów, którzy nie mają jeszcze konta w STS. Na każdego czeka bowiem specjalna akcja promocyjna. A szczegóły na ten temat znajdziesz w poniższym tekście!

STS baner na Villarreal - Real Madryt

Bonus 250 PLN za wskazanie zwycięzcy meczu Villarreal – Real Madryt od STS!

Z okazji pełnej, niedzielnej 37. kolejki La Liga, STS przygotował specjalną akcję promocyjną na najciekawsze mecze. Nie powinno więc dziwić, że fani Villarrealu czy Realu Madryt będą mogli z niej skorzystać na ich bezpośredni pojedynek. Wystarczy, że założysz konto z kodem promocyjnym i spełnisz wymogi operatora. W zamian otrzymasz boost kursowy 125.00 na dowolnego zwycięzcę tego starcia. A co konkretnie trzeba zrobić? Oto instrukcja:

  1. Załóż konto w STS z linku https://zagranie.com/goto/sts i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Zaakceptuj zgody marketingowe
  3. Wpłać przynajmniej 50 PLN na konto depozytowe
  4. Postaw zakład SOLO lub AKO z typem na zwycięzcę meczu Villarreal – Real Madryt
  5. Minimalna stawka kuponu to 2 PLN
  6. Jeżeli wygrasz zakład, otrzymasz dodatkowe 250 PLN bonusu!
Kupon STS na Villarreal - Real

Jeżeli dalej nie jesteś pewien co do warunków promocji, to zachęcam do zapoznania się ze szczegółowym regulaminem na stronie STS, dostępnym pod adresem https://promocje.sts.pl/regulamin-240519-real-barca-mecze.

Zaloguj się aby dodawać komentarze