250 zł za wytypowanie zwycięzcy meczu Manchester City – Newcastle United

Matteo Kovacić podczas meczu

W najbliższy weekend kibiców angielskiej piłki czekają nie tylko mecze Premier League, ale również starcia Pucharu Anglii. Właśnie w ramach tych rozgrywek rozegrany zostanie mecz Manchesteru City z Newcastle. W poniższym tekście przeczytacie o najnowszej promocji STS, w ramach której zdobyć można aż 250 PLN poprawnie typując mecz na Etihad! Zapraszam zatem do zerknięcia na szczegóły.

Baner STS na City - Newcastle

Jeżeli do tej pory nie korzystaliście z usług najpopularniejszego bukmachera w Polsce, to teraz jest doskonały moment na założenie konta! Tuż po zakończeniu rejestracji będziecie w stanie zagrać typ na wygraną Manchesteru City lub Newcastle i zdobyć 250 PLN bonusu za poprawny zakład! W jaki dokładnie sposób wziąć udział w takiej akcji promocyjnej?

  1. Rozpocznij rejestrację w STS klikając w tym miejscu.
  2. Podczas zakładania konta koniecznie użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Zaakceptuj wszystkie zgody marketingowe.
  4. Dokonaj pierwszej wpłaty o wartości minimum 50 PLN
  5. Postaw pierwszy kupon na swoim koncie zawierający zakład na zwycięstwo Manchesteru City lub Newcastle.
  6. Minimalna stawka kuponu to 2 PLN
  7. Jeżeli Twój zakład będzie wygrany, to STS wypłaci Ci aż 250 PLN bonusu!

Zdecydowanymi faworytami opisywanej batalii są zawodnicy Manchesteru City. Obywatele pozostają niepokonani od ponad 20 gier, a w miniony weekend zremisowali z Liverpoolem i wciąż biją się o mistrzostwo kraju. Newcastle w ostatnim meczu przegrało z kolei z Chelsea 2:3. Wydaje się więc, że potencjalne zwycięstwo Obywateli, za które można zgarnąć dodatkowe 250 PLN jest doskonałym momentem do rejestracji w STS!

kupon na zasilacz City - Newcastle

Graczu! W tekście przeczytałeś o skróconych warunkach akcji promocyjnej. Jeśli coś jest dla Ciebie niejasne, zerknij koniecznie na pełny regulamin akcji promocyjnej STS.

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze