250 zł za wytypowanie zwycięzcy meczu City – West Ham

Phil Foden podczas meczu

W ostatniej kolejce sezonu 2023/24 Premier League ekipa Manchesteru City może zapewnić sobie zdobycie kolejnego mistrzostwa kraju! Obywatele zmierzą się z West Hamem, a nowi gracze u bukmachera STS mogą zgarnąć aż 250 PLN bonusu za wytypowanie zwycięzcy tego spotkania. Zapraszam do sprawdzenia szczegółów i instrukcji odnośnie tej akcji promocyjnej.

Baner STS na Manchester City - WHU

Jeżeli do tej pory nie mieliście okazji założyć konta w STS, to teraz nadarza się doskonała okazja do rejestracji i skorzystania ze specjalnej promocji! Mowa tu o możliwości obstawienia zwycięstwa Manchesteru City lub West Hamu i zgarnięciu aż 250 PLN bonusu za trafiony zakład tego rodzaju! Pod spodem instrukcja skorzystania z takiej oferty dla nowych graczy:

  1. Rozpocznij rejestrację w STS klikając w tym miejscu.
  2. Podczas zakładania konta koniecznie użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Zaakceptuj wszystkie zgody marketingowe.
  4. Dokonaj pierwszej wpłaty o wartości minimum 50 PLN
  5. Postaw pierwszy kupon na swoim koncie zawierający zakład na zwycięzcę meczu Manchester City – West Ham.
  6. Minimalna stawka kuponu to 2 PLN.
  7. Jeżeli Twój zakład będzie wygrany, to STS wypłaci Ci aż 250 PLN bonusu!

Co prawda w ramach najnowszej promocji od STS można obstawić zarówno wygraną Manchesteru City, jak i wiktorię West Hamu. Nie oszukujmy się jednak, że zdecydowanymi faworytami rywalizacji są Obywatele, którzy w przypadku zwycięstwa zgarną kolejne mistrzostwo Anglii! Polecam skorzystać z okazji i życzę samych trafionych kuponów!

W artykule przedstawiono jedynie skrócone warunki i zasady udziału w promocji od STS. W przypadku wątpliwości odnośnie akcji promocyjnej, sprawdź koniecznie pełny regulamin!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze