250 zł za wytypowanie zwycięzcy meczu Barcelona – Rayo

Bonus na zwycięzcę meczu Barcelona - Rayo

Czas na przedostatnią kolejkę hiszpańskiej La Liga. W niedzielny wieczór odbędą się wszystkie spotkania tej serii spotkań, a w jednym z nich naprzeciw siebie stanie FC Barcelona i Rayo Vallecano. Oczywistym faworytem są gospodarze, którzy muszą przypieczętować wicemistrzostwo kraju. Z tego starcia mogą również skorzystać nowi typerzy w STS, bowiem bukmacher ten przygotował specjalną akcję promocyjną. Więcej szczegółów znajdziesz poniżej.

Baner STS na Barcę z Rayo

Bonus 250 PLN za wskazanie zwycięzcy meczu Barcelona – Rayo od STS!

Z okazji 37. kolejki La Liga i potyczki Barcelony z Rayo, STS przygotował specjalny bonus. Aby z niego skorzystać wystarczy przejść przez rejestrację z kodem promocyjnym STS, a także musisz spełnić kilka postawionych w regulaminie wymogów. W zamian otrzymasz kurs 125.00 na wskazanie zwycięzcy w pojedynku Barcelona – Rayo Vallecano. A co należy zrobić, aby skorzystać z tej akcji? Konkrety znajdziesz poniżej:

  1. Załóż konto w STS z linku https://zagranie.com/goto/sts i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Zaakceptuj zgody marketingowe
  3. Wpłać przynajmniej 50 PLN w pierwszym depozycie
  4. Obstaw premierowy kupon SOLO lub AKO z typem na zwycięstwo Barcelony lub Rayo
  5. Stawka zakładu to minimum 2 PLN
  6. Jeżeli wygrasz kupon, otrzymasz dodatkowe 250 PLN bonusu!
STS kupon na Barcelona - Rayo

Jeżeli dalej nie jesteś pewien co do warunków opisanej akcji promocyjnej, to zachęcam do zapoznania się z regulaminem dostępny na stronie STS. Znajdziesz go pod adresem https://promocje.sts.pl/regulamin-240519-real-barca-mecze.

Zaloguj się aby dodawać komentarze