250 zł za wytypowanie zwycięzcy meczu Arsenal – Everton

Gabriel Martinelli podczas meczu

Już w najbliższą niedzielę dowiemy się, która drużyna zgarnie mistrzostwo Anglii w sezonie 2023/24! Przy okazji starcia Arsenal – Everton możecie skorzystać ze specjalnej promocji w STS i zgarnąć aż 250 PLN bonusu! Wszystkie zasady i reguły tej akcji promocyjnej dla nowych graczy poznacie czytając poniższy tekst, do czego zapraszam!

baner na Arsenal - Everton STS 18.05.

Nowi gracze już teraz mogą założyć konto u bukmachera STS i przy tej okazji skorzystać ze specjalnej promocji! Mowa tu o ofercie powitalnej, w ramach której obstawić można wygraną Arsenalu lub Evertonu i za trafiony zakład zgarnąć 250 PLN bonusu! Pod spodem instrukcja skorzystania z takiej okazji:

  1. Rozpocznij rejestrację w STS klikając w tym miejscu.
  2. Podczas zakładania konta koniecznie użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Zaakceptuj wszystkie zgody marketingowe.
  4. Dokonaj pierwszej wpłaty o wartości minimum 50 PLN
  5. Postaw pierwszy kupon na swoim koncie zawierający zakład na zwycięzcę meczu Arsenal – Everton.
  6. Minimalna stawka kuponu to 2 PLN.
  7. Jeżeli Twój zakład będzie wygrany, to STS wypłaci Ci aż 250 PLN bonusu!

Ekipa Arsenalu wciąż ma szansę na zdobycie mistrzostwa Anglii, jednak musi wygrać ostatnie spotkanie w sezonie i pokonać Everton! The Gunners są zdecydowanymi faworytami tej batalii, bo i aktualna forma londyńczyków jest na finiszu kampanii doskonała. Polecam zatem skorzystać z akcji promocyjnej i życzę samych trafionych zakładów!

W artykule przedstawiono jedynie skrócone warunki i zasady udziału w promocji od STS. W przypadku wątpliwości odnośnie akcji promocyjnej, sprawdź koniecznie pełny regulamin!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze