250 zł za wygrany kupon na finał Ligi Europy od STS!

Gianluca Mancini

W środę wieczorem odbędzie się finał Ligi Europy, w którym zagrają ze sobą Sevilla oraz AS Roma. Jeśli nie masz jeszcze konta u tego operatora, możesz skorzystać ze specjalnej akcji promocyjnej, która skierowana jest do nowych graczy. Sprawdź, na czym ona polega i zagraj aż o 250 PLN! Życzę przyjemnej lektury.

250 PLN bonusu za trafiony kupon na finał LE: Sevilla – AS Roma od STS!

Zarejestruj się w Superbet z linku

  1. Zarejestruj się w STS z kodem ZAGRANIE
  2. Dokonaj depozytu na minimum 50 PLN
  3. Na swoim pierwszym kuponie (SOLO lub AKO) zagraj dowolny zakład z oferty przedmeczowej na Sevilla – AS Roma
  4. Minimalna stawka kuponu = 2 PLN
  5. Jeśli zagrany kupon okazał się trafiony, otrzymasz 250 PLN na saldo bonusowe
  6. Akcja łączy się z zakładem bez ryzyka do 100 PLN

Środowa rywalizacja pomiędzy Sevillą a Romą w finale Ligi Europy jest bardzo ciekawie zapowiadającym się spotkaniem. Zdaniem polskich bukmacherów szanse na wygraną w przypadku obu ekip są niemalże równe, więc należy spodziewać się tutaj ogromnej ilości walki oraz emocji na murawie, trybunach, a także przed telewizorami. Jeśli masz swoje typy na ten mecz, a nie masz konta w STS, możesz skorzystać ze specjalnej promocji u tego operatora i zagrać dowolny typ na finał LE, walcząc zarazem o 250 PLN! Jak to możliwe?

Załóż konto z naszym kodem, wpłać depozyt na przynajmniej 50 PLN i na swoim pierwszym kuponie obstaw dowolnie wybrany typ na mecz Sevilla – AS Roma w finale Ligi Europy. Jeśli Twój kupon okaże się trafiony, to oprócz zwykłej wygranej otrzymasz również 250 PLN w bonusie! Jest to niezwykle korzystna promocja, więc jeśli nie założyłeś jeszcze konta w STS, zrób to już teraz i skorzystaj z możliwości zgarnięcia dodatkowej kasy na grę! Powodzenia!

finał LE promocja STS

Obrazek w tle: fot. Insidefoto/SIPA USA/PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze