250 zł za wygraną Manchesteru City z Nottingham Forest

W najbliższą niedzielę Manchester City rozegra kolejne ligowe zawody, a tym razem zmierzy się z walczącym o utrzymanie Nottingham Forest. Jeżeli macie w planach obstawić mecz Obywateli, to warto uczynić to w Betfan, bo ten bukmacher za zwycięstwo mistrzów Anglii proponuje nowym graczom aż 250 PLN bonusu! Wszystkie szczegóły w poniższym tekście.

baner Betfan na City - Nottingham

Nowi gracze już teraz mogą skorzystać ze specjalnej promocji u bukmachera Betfan! Przy okazji meczu Nottingham – Manchester City proponuje on bowiem aż 250 PLN bonusu za zwycięstwo Obywateli. Warunkiem jest wcześniejsze obstawienie kuponu i wrzucenie na niego właśnie potyczki 35. kolejki Premier League. Cała instrukcja skorzystania z promocji pod spodem:

  1. Rozpocznij rejestrację w Betfan klikając w tym miejscu.
  2. Podczas zakładania konta koniecznie użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE i zaznacz wszystkie zgody marketingowe.
  3. Dokonaj pierwszej wpłaty na dokładnie 25 PLN.
  4. Zagraj swój pierwszy kupon, na którym znajdzie się dowolny typ na mecz Nottingham – Manchester City (spotkanie 35. kolejki Premier League).
  5. Kupon zagraj za wpłacone 25 PLN, a jego kurs ogólny musi wynieść minimum 2.0. 
  6. Jeżeli Obywatele zwyciężą niedzielny mecz, Betfan wypłaci Ci 250 PLN bonusu w ciągu 48h od zakończenia meczu!

Manchester City w Premier League rozdaje karty w mistrzowskim wyścigu i jeśli wygra wszystkie mecze do końca, to na 100% sięgną po tytuł najlepszego zespołu w kraju! Obywatele w środku tygodnia rozgromili na wyjeździe Brighton 4:0 i wszystko wskazuje również na to, że w rywalizacji z Nottingham sięgną po komplet punktów! Warto zatem dać sobie szansę na zyskanie 250 PLN bonusu w Betfan. Powodzenia!

W artykule przedstawione zostały skrócone zasady udziału w promocji. W przypadku wątpliwości sprawdź pełny regulamin, by prawidłowo odebrać bonus od Betfan!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze