250 zł za wygraną Barcelony z Porto od STS!

Robert Lewandowski podczas meczu Barcelony

FC Barcelona w najbliższej kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów postara zapewnić sobie zwycięstwo w grupie, a może to zrobić, wygrywając u siebie z FC Porto! Bukmacher STS przy okazji tego starcia zaproponował nowym graczom ciekawą promocję, w ramach której możecie zagrać zwycięstwo Dumy Katalonii i zgarnąć 250 PLN bonusu! Wszystkie szczegóły w poniższym tekście.

Barcelona - Porto STS bonus 250 PLN!

Najpewniej wielu typerów zechce na swoich kuponach postawić zwycięstwo Barcelony z FC Porto we wtorkowym spotkaniu. Bukmacher STS wychodzi ze specjalną okazją do nowych graczy, a ci mają okazję zagrać triumf Dumy Katalonii i zgarnąć przy okazji aż 250 PLN bonusu! Taka okazja od STS prędko może się nie powtórzyć, tak więc warto podążyć za radami poniżej i skorzystać z promocji.

  1. Rozpocznij rejestrację w STS z tego linku -> https://www.zagranie.com/goto/sts
  2. Podczas rejestracji koniecznie użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE
  3. Zaakceptuj zgody marketingowe i dokończ rejestrację.
  4. Wpłać pierwszy depozyt w wysokości minimum 50 PLN.
  5. Zagraj kupon SOLO albo AKO z zakładem na zwycięstwo Barcelony z Porto.
  6. Jeśli zagrany przez Ciebie kupon okaże się trafiony, otrzymasz 250 PLN bonusu od STS!

Pomimo ostatnich, nieco gorszych występów, Barcelona wydaje się być faworytem rywalizacji z FC Porto. Pierwszy mecz w Portugalii został przez Katalończyków wygrany 1:0 i istnieje spora szansa na powtórkę z rozrywki w rewanżu. Jeżeli jesteście podobnego zdania, to zachęcam do brania udziału w promocji i życzę powodzenia!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze