250 zł za gola Mbappe w meczu z Austrią!

Kylian Mbappe podczas spotkania

Reprezentacja Francji już w ten poniedziałek wchodzi do gry na Euro 2024! Trójkolorowi w pierwszym starciu zmierzą się z reprezentacją Austrii i oczywiście będą zdecydowanymi faworytami tej rywalizacji. Bukmacher Betfan przy okazji tego meczu zaproponował nowym graczom możliwość wzięcia udziału w specjalnej promocji i zgarnięcia 250 PLN bonusu za bramkę Kyliana Mbappe! Wszystkie szczegóły i informacje związane z taką okazją w poniższym tekście.

baner na Francja - Austria, Betfan

Jeśli dotychczas nie mieliście okazji założyć konta i zagrać u w Betfan, to przy okazji meczu Francja – Austria warto zmienić taki stan rzeczy! Wykorzystując nasz kod promocyjny Betfan będziecie bowiem w stanie skorzystać ze specjalnej oferty powitalnej i zyskać 250 PLN bonusu, jeśli Kylian Mbappe trafi do siatki! Instrukcję skorzystania z takiej oferty dla nowych graczy znajdziecie poniżej:

  1. Rozpocznij rejestrację z linku -> https://zagranie.com/goto/betfan/?profile=Offers&subprofile=promo1
  2. Podczas zakładania konta koniecznie zaznacz zgody marketingowe i wpisz kod promocyjny ZAGRANIE.
  3. Dokonaj pierwszej wpłaty na dokładnie 30 PLN.
  4. Zagraj pierwszy kupon SOLO lub AKO za wpłacone 30 PLN i umieść na nim zdarzenie na gola Kyliana Mbappe z Austrią. Kurs ogólny kuponu musi wynieść minimum 2.00.
  5. Jeśli spełnisz powyższe warunki, a w meczu z Austrią Mbappe trafi do siatki, otrzymasz 250 PLN bonusu od Betfan!

Reprezentacja Francji jest jednym z głównych faworytów do wygrania Euro 2024 i daje się jej zdecydowanie większe szanse, aniżeli Austrii w poniedziałkowym starciu. Kylian Mbappe ma za sobą bardzo udany indywidualnie sezon, a w barwach narodowych trafia on jak na zawołanie. Nowy piłkarz Realu Madryt w reprezentacji zdobył już łącznie 47 goli, a na ostatnim mundialu trafiał do siatki aż 8-krotnie! Polecam zatem skorzystać ze specjalnej oferty, ale i sprawdzić nasze typy na Euro 2024!

Na Zagraniu znajdziesz już analizę i typy na Austria – Francja!

W artykule przedstawiony został skrócony i uproszczony opis promocji Betfan. W przypadku niejasności, zapoznaj się koniecznie z pełnym regulaminem akcji promocyjnej!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze