250 zł bonusu za wygraną Legii ze Zrinjski Mostar

Blaz Kramer, Josue

Jednym z czwartkowych meczów w Lidze Konferencji Europy będzie zdecydowanie najbardziej interesujące polskich fanów starcie Legii ze Zrinjskim Mostar. Specjalnie przy okazji tego starcia bukmacher STS przygotował promocję skierowaną do nowych graczy, w której nagrodą jest 250 PLN bonusu. Jak go zdobyć? Dowiedz się tego z poniższego tekstu.

Legia bonus 250 PLN STS

Bonus 250 PLN za wygraną Legii Warszawa ze Zrinjskim Mostar w STS!

Po trzech kolejkach fazy grupowej Ligi Konferencju Europy Legia Warszawa jest dość niespodziewanym liderem w grupie E. Po wygranej z Aston Villą w 1. kolejce oraz zanotowanym przed dwoma tygodniami zwycięstwie z ekipą Zrinjski Mostar na wyjeździe, teraz przyszła czas na rundę rewanżową i mecz z Bośniakami w Warszawie. Liczysz na wygraną Legii i postawienie przez nią kolejnego kroku do awansu do wiosennej części rozgrywek? Jeżeli nie masz jeszcze konta w STS, możesz skorzystać ze specjalnej promocji powalczyć o 250 PLN bonusu, grając typ na zwycięstwo podopiecznych Kosty Runjacia. Oto szczegóły oferty:

  1. Załóż konto w STS, klikając link https://www.zagranie.com/goto/sts
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Dokonaj depozytu na przynajmniej 50 PLN
  4. Zagraj kupon single albo AKO z typem na wygraną Legii ze Zrinjskim Mostar
  5. Pamiętaj o zaakceptowaniu zgód marketingowych
  6. Minimalna kwota zakładu = 2 PLN
  7. Jeśli trafisz zagrany kupon, na Twoim saldzie bonusowym pojawi się 250 PLN

Przeczytaj regulamin akcji, jeśli chcesz poznać jej dokładne warunki.

Dlaczego ta promocja jest tak atrakcyjna? Przede wszystkim dlatego, że szanse na to, że Legia ponownie pokona rywala, należy ocenić wysoko, a ponieważ grasz tutaj za zaledwie 2 PLN, a do wygrania masz 250 PLN bonusu, stosunek ryzyka do ewentualnego zysku jest niezwykle korzystny. Jeżeli nie zarejestrowałeś się jeszcze w STS, skorzystaj z tej oferty i powalcz o 250 PLN bonusu na dalszą grę. Powodzenia!

Obrazek w tle: fot. Wojciech Dobrzynski / Legionisci.com / PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze