250 zł bonusu za gola wybranej drużyny w meczu Śląsk – Legia

Blaz Kramer, Petr Schwarz

W sobotnie popołudnie odbędzie się bardzo ciekawie zapowiadający się pojedynek pomiędzy Śląskiem a Legią. Przy okazji tej rywalizacji bukmacher STS przygotował promocję, w której do zgarnięcia jest 250 PLN bonusu. Co trzeba zrobić, by zdobyć takie dodatkowe środki? Wszystkiego dowiesz się, czytając poniższy artykuł. Życzę przyjemnej lektury.

STS Śląsk - Legia

Bonus 250 PLN za trafiony typ na gola Śląska lub Legii w STS

Sobotnia rywalizacja pomiędzy Śląskiem a Legią zasługuje na miano hitu 12. kolejki Ekstraklasy. Zmierzą się w nim bowiem aktualny lider ligi z wicemistrzem kraju, który w tym sezonie walczy o najwyższe cele i reprezentuje Polskę w rozgrywkach UEFA. Jedni i drudzy jak na razie prezentują bardzo ofensywny oraz skuteczny futbol, czego wyrazem jest duża ilość strzelanych przez nie bramek. Jeśli nie masz jeszcze konta w STS, a przeczuwasz, że któraś z ekip strzeli w tym meczu gola, możesz zagrać swój typ zawalczyć o 250 PLN bonusu! Oto szczegóły akcji:

  1. Załóż konto w STS z użyciem kodu ZAGRANIE
  2. Dokonaj depozytu na minimum 50 PLN
  3. Zawrzyj kupon SOLO lub AKO zawierający typ na bramkę Śląska lub bramkę Legii w meczu 12. kolejki Ekstraklasy
  4. Minimalna stawka kuponu to 2 PLN
  5. Jeśli zagrany przez Ciebie kupon okaże się trafiony, otrzymasz 250 PLN bonusu!
  6. Nie zapomnij o akceptacji zgód marketingowych!
  7. Promocja łączy się z zakładem bez ryzyka

Chcesz poznać dokładniejsze warunki? Sprawdź regulamin promocji!

Jeśli typujesz, że Śląsk lub Legia strzelą minimum jednego gola w tym meczu, to opisana wyżej promocja jest specjalnie dla Ciebie! Szanse na trafienie któregoś z teamów w tym meczu są bardzo duże, dlatego jest to niezwykle korzystna oferta, z której po prostu wypada skorzystać! Zachęcam zatem do rejestracji z naszym kodem i walki o bonus do wykorzystania na dalszą grę. Powodzenia!

Obrazek w tle: fot. Wojciech Dobrzynski / Legionisci.com / PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze