250 PLN za JEDNEGO GOLA w meczu Manchester United – Liverpool

Alexis Mac Allister po zdobyciu bramki

W niedzielę absolutnym hitem angielskiej Premier League będzie starcie Manchesteru United z Liverpoolem. Przy okazji szlagieru 32. kolejki możecie wziąć udział w specjalnej promocji u bukmachera Betfan i zgarnąć aż 250 PLN bonusu za zaledwie jedno trafienie podczas spotkania! Jak skorzystać z takiej okazji? Zapraszam do sprawdzenia w poniższym tekście!

baner Betfan pod United - Liverpool

Niedzielny hit Premier League związany jest z wieloma promocjami i bonusami od bukmacherów, a jedną z nich wystosował Betfan! Bukmacher ten proponuje nowym typerom aż 250 PLN bonusu za bramkę w spotkaniu Manchesteru United z Liverpoolem! Cała instrukcja wzięcia udziału w takiej promocji znajduje się pod spodem:

  1. Rozpocznij rejestrację w Betfan klikając w tym miejscu.
  2. Podczas zakładania konta koniecznie użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE i zaznacz wszystkie zgody marketingowe.
  3. Dokonaj pierwszej wpłaty na dokładnie 25 PLN.
  4. Zagraj swój pierwszy kupon, na którym znajdzie się dowolny typ na mecz Manchesteru United z Liverpoolem (spotkanie 32. kolejki Premier League).
  5. Kupon zagraj za wpłacone 25 PLN, a jego kurs ogólny musi wynieść minimum 2.0. 
  6. Jeżeli w spotkaniu Manchester United – Liverpool padnie chociaż 1 bramka, Betfan wypłaci Ci 250 PLN bonusu w ciągu 48h od zakończenia meczu!

Jeżeli do tej pory nie mieliście okazji założyć konta w Betfan, to teraz jest doskonała okazja, by taki stan rzeczy zmienić! Wykorzystując nasz kod promocyjny możecie wytypować dowolny zakład na niedzielny hit, a jeżeli w meczu Manchester United – Liverpool padnie chociaż 1 gol, otrzymacie aż 250 PLN bonusu bez względu na wynik kuponu. Zachęcam do skorzystania z okazji i trzymam kciuki za same wysokie wygrane!

Graczu! W tekście przedstawiliśmy skróconą wersję zasad akcji promocyjnej. Jeśli masz wątpliwości, co do warunków promocji, napisz do nas lub zerknij na pełny regulamin u bukmachera Betfan!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze