Wiemy, że lubicie nasze akcje promocyjne i dzisiaj przychodzimy do Was z kolejnymi bonusami, które są dla wszystkich stałych graczy! Za oknem bardzo gorąco, a my mamy dla Was chłodzące napoje, które kryją w sobie po 20 PLN każdy. Poniżej wszystkie szczegóły – opis akcji, harmonogram, sześciu bukmacherów i linki do założenia kont oraz wytłumaczenie zasad! Sprawdź koniecznie i walcz o swoją część z 2400 PLN!

bonusy ochłodzenie

2400 PLN w puli nagród

Na powyższej grafice widzisz, u jakich bukmacherów będziemy rozdawać bonusy. Przygotowaliśmy dla Was napoje od Betclic, STS, forBET, Fortuny, PZBuk oraz BETFAN! Każdy taki napój to szansa dla Ciebie na 20 PLN! W sumie możesz zgarnąć 120 złotych w bonusach na dalszą grę!

Jeden bukmacher, jedna akcja promocyjna i jedna szansa dla Ciebie na zgarnięcie dodatkowej kasy. Kliknij BUKMACHERZY i dowiedz się wszystkiego na temat kodów i bonusów u omawianych buków. WAŻNE – poszczególne konkursy będą odbywały się na GRUPIE ZAGRANIE i tam będziemy o wszystkim przypominać. Jeśli jeszcze Cię tam nie ma, to dołącz już teraz!

grupa

Zasady akcji:

Wiemy, że spodobały Wam się nasze akcje takie jak: Majówkowy Quiz, ALE JAJA czy prezenty od Zagranie. Dlatego mamy kolejną promocję dla stałych graczy. Tym razem będą to napoje do sześciu bukmacherów, a każdy taki napój to 20 PLN. Tym razem nie mamy jednej akcji, która będzie powtarzała się za każdym razem. Teraz będziemy mieli do czynienia z trzema różnymi zadaniami, które powtórzymy dwukrotnie.

Pierwsze zadanie będzie polegało na znalezieniu napoju, który będzie ukryty gdzieś na stronie. Gdzie? Tego teraz nie powiem, ale w poście zapowiadającym akcje znajdziesz wskazówki! Wygrywa 20 pierwszych osób, które znajdą ten napój, zrobią screena i wyślą go na maila, który będzie podany przy napoju.

Druga akcja to kod, który również ukryjemy na stronie. Gdzie? Będzie on pogrubiony i w tekście. W którym? Tego również dowiesz się w poście, który opublikujemy na grupie. Wygrywa 20 pierwszych osób, a kod również będzie trzeba wysłać na podany e-mail.

Trzecia zabawa to rozwiązanie quizu! Tylko 100 % dobrych odpowiedzi da Ci szansę na zgarnięcie nagrody. 20 pierwszych osób zgarnie bonusy! W odpowiednim czasie wskażemy miejsce, gdzie znajduje się quiz. Bądź czujny i pamiętaj – tylko 100% dobrych odpowiedzi pozwoli Ci zgarnąć nagrodę!

Więcej informacji znajdzie się w postach na grupie.

NIE ODBIERZESZ BONUSU BEZ KONTA

Nawet jeśli uda Ci się znaleźć napój/kod/quiz jako pierwszemu, ale nie będziesz posiadał konta u danego bukmachera, to na nic zda się Twoja spostrzegawczość. Dlatego warto, żebyś już teraz był przygotowany do tej akcji i założył brakujące konta. Poniżej podajemy linki oraz kody promocyjne, dzięki którym założysz konto, które pozwoli Ci odebrać freebet, a poza tym otrzymasz szansą na dodatkowe bonusy od bukmacherów, o których przeczytasz tutaj -> promocje bukmacherskie.

Betclic

🆘kod promocyjny: 550PLN

BETFAN

🆓kod promocyjny: 3100PLN

forBET

🆓kod promocyjny: 2380PLN

Fortuna

🆘kod promocyjny: 2230PLN

PZBuk

🆓kod promocyjny: 400PLN

STS

🆘kod promocyjny: ZAGRANIE

Harmonogram:

Dzisiaj zapowiadamy akcję, a całość rozpocznie się 18 sierpnia 2020 roku o godz. 12:00. Wtedy to na stronie pojawi się pierwsze zadanie, które będzie trzeba wykonać. Tak prezentuje się cały harmonogram:

  • Wtorek godz. 12:00 – Fortuna i 20×20 PLN
  • Wtorek godz. 14:00 – PZBuk i 20×20 PLN
  • Środa godz. 12:00 – BETFAN i 20×20 PLN
  • Środa godz. 14:00 – ForBET i 20×20 PLN
  • Czwartek godz. 12:00 – Betclic i 20×20 PLN
  • Czwartek godz. 14:00 – STS i 20×20 PLN

Wskazówki:

W dniach i godzinach podanych wyżej na naszej facebookowej grupie pojawią się posty z dokładnym opisem zadania, które będzie trzeba wykonać. Znalezienie napoju, kodu lub quizu nie zawsze będzie takie łatwe, więc damy Wam wskazówki 😉 Wyglądać będą one tak:

  • Wpisz w Google – Legalni bukmacherzy – i wejdź w podstronę Zagranie
  • Wpisz w Google – Bonusy bukmacherskie – i wejdź w podstronę Zagranie
  • Wpisz w Google – Zakłady bukmacherskie – i wejdź w podstronę Zagranie

Czasami napój będzie znajdował się na którejś z podstron, a czasami wskażemy link, gdzie będziesz mógł go znaleźć. Możesz być pewny, że kody i quizy będą o wskazanych godzinach na grupie!

Konta założone? Bonusy odebrane? Harmonogram i zasady znasz już na pamięć? To zapraszamy do zabawy i walki o freebety o łącznej wartości 2400 PLN! 🙂

bonusy do zgarnięcia - ogólne foto

Zaloguj się aby dodawać komentarze