200 zł za zwycięstwo Manchesteru City z Luton od STS!

Piłkarze City po zdobyciu bramki

Aktualni mistrzowie Anglii w najbliższy weekend zmierzą się z Luton i wydaje się, że ponownie zainkasują komplet punktów! Jeżeli nie macie jeszcze konta u bukmachera STS, to teraz możecie zmienić ten stan rzeczy i zagrać zwycięstwo Manchesteru City nad beniaminkiem po kursie 100.00! Jak dokładnie działa taka promocja? Zapraszam do sprawdzenia!

baner na Manchester City - Luton STS

Manchester City w najbliższy weekend zagra u siebie z Luton Town i będzie zdecydowanym faworytem tego spotkania! STS zaproponował nowym graczom możliwość obstawienia wiktorii Obywateli po promocyjnym kursie 100.00, a więc w praktyce pozwala powalczyć o 200 PLN bonusu! Jak dokładnie działa ta akcja promocyjna i w jaki sposób z niej skorzystać?

  1. Rozpocznij rejestrację w STS klikając w tym miejscu.
  2. Podczas zakładania konta koniecznie użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Zaakceptuj wszystkie zgody marketingowe.
  4. Dokonaj pierwszej wpłaty o wartości minimum 50 PLN
  5. Postaw pierwszy kupon na swoim koncie zawierający zakład na zwycięstwo Manchesteru City z Luton (33. kolejka Premier League).
  6. Minimalna stawka kuponu to 2 PLN
  7. Jeżeli Twój zakład będzie wygrany, to STS wypłaci Ci aż 200 PLN bonusu!

Manchester City wciąż bije się o mistrzostwo Anglii i po remisie 3:3 z Realem Madryt wraca do ligowych obowiązków. Luton jest zespołem o kilka klas słabszych i obecnie próbuje walczyć o utrzymanie w angielskiej ekstraklasie. W tym roku obie ekipy spotkały się już w meczu pucharowym i wówczas piłkarze Guardioli wygrali aż 6:2! Wydaje się więc, że warto skorzystać z najnowszej promocji od STS i zagrać wiktorię City z beniaminkiem po kursie 100.00. Do takiego czynu zachęcam i życzę powodzenia!

W artykule przedstawiono jedynie skrócone warunki udziału w akcji promocyjnej od STS. Jeżeli nie jesteś pewny działania promocji, zerknij na pełny regulamin!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze