200 zł za zwycięstwo dowolnej drużyny w meczu AC Milan – AS Roma!

Piłkarze Milanu

W czwartek wieczorem na San Siro dojdzie do meczu Milanu z Romą w ramach ćwierćfinału Ligi Europy. Bukmacher STS przy okazji ćwierćfinałów tego turnieju przygotował specjalną ofertę dla nowych graczy, dzięki której możesz zgarnąć 200 PLN bonusu. Na czym polega owa promocja? Sprawdź to, czytając poniższy tekst.

Bonus 200 PLN za trafiony typ na zwycięzcę meczu Milan – Roma w Lidze Europy od STS!

Włoski pojedynek pomiędzy Milanem a Romą w ćwierćfinale Ligi Europy zapowiada się ciekawie. W ostatnim czasie oba zespoły są w bardzo dobrej formie i z pewnością chciałyby zatryumfować w tym sezonie Europa League. Jeśli masz swój typ na to, która z drużyn wygra pierwszą odsłonę dwumeczu, a nie masz jeszcze konta w STS, możesz je założyć i skorzystać ze specjalnej promocji, walcząc ten sposób o 200 PLN bonusu. Jak? Oto szczegóły oferty:

  1. Zarejestruj się z użyciem linku https://www.zagranie.com/goto/sts
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Wpłać przynajmniej 50 PLN na depozyt
  4. Zagraj kupon SOLO lub AKO z zakładem na zwycięzcę meczu AC Milan – AS Roma (rynek 1X2, oferta przedmeczowa) za minimum 2 PLN
  5. Jeśli trafisz obstawiony kupon, otrzymasz bonus w wysokości 200 PLN na dalszą grę
  6. Pamiętaj o akceptacji zgód marketingowych
  7. Akcja łączy się z zakładem bez ryzyka

Sprawdź dokładny regulamin promocji, jeśli chcesz poznać jej szczegóły.

Liga Europy STS kurs 100,00

Opisana wyżej promocja jest niezwykle atrakcyjna, ponieważ przy grze za 2 PLN obstawiony przez Ciebie typ ma kurs 100,00, podczas gdy w zwykłej ofercie przelicznik kursowy na wygraną Milanu to 1,80, zaś w przypadku Romy wynosi on 4,60. Jeśli nie masz jeszcze konta u wspomnianego operatora, możesz zatem zagrać bardzo wysoki i wyjątkowy kurs. Powodzenia!

Oto proponowany kupon, który bierze udział w promocji:

Kupon przykład STS Milan - Roma

Obrazek w tle: fot. Fabrizio Carabelli/IPA Sport/ipa-agency.net/SIPA USA/PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze