W nocy z soboty na niedzielę w UFC Jan Błachowicz zmierzy się z Aleksandrem Rakiciem w walce wieczoru. Polak zdecydowanie nie jest faworytem, ale na pewno może tutaj poszukać swoich szans. Aż 83 procent osób stawia na naszego rodaka, który ma szanse zwyciężyć. Posiada większe doświadczenie, ale to wcale nie oznacza, że będzie miał tutaj dość prosto. Fortuna ma bonus z okazji tego starcia w postaci aż 200 PLN za wygraną Polaka. Jak to zdobyć?

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+ 600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

200 PLN za wygraną Błachowicza od Fortuny

Wielkimi krokami zbliża się kolejna walka Błachowicza na UFC, a tym razem rywalem Polaka będzie Aleksander Rakić. Utalentowany zawodnik ma bilans 14-2-0 i jest tutaj faworytem. Błachowicz z bilansem 28-9-0 jednak także ma spore szanse na zwycięstwo, o czym warto pamiętać. Trzeba także przypomnieć, że jest to przełożone starcie z 27 marca, więc zawodnicy mieli więcej czasu na przygotowanie się do tego pojedynku. Przewidziany start to około godziny 06:40 w niedzielę nad ranem.

W Fortunie jest bonus 200 PLN za wygraną Błachowicza w starciu z Rakiciem. W jaki sposób można go odebrać? To akurat jest bardzo proste i o wszystkim piszemy niżej. Najpierw jednak zacznijmy od rejestracji konta, bo jest to niezbędny krok. Najlepiej będzie to zrobić klikając poniższy przycisk, bo wtedy przy okazji odbierzesz ciekawe bonusy na start i grając z nimi będziesz mógł zwiększyć emocje z oglądania.

Konto musi być założone w dniach 12-15.05.2022 do godziny 06:00. Trzeba także udzielić zgody na komunikację, a następnie spełnić pozostałe kroki wypisane przez bukmachera:

  1. Dokonaj pierwszego depozytu na min. 30 PLN
  2. Zagraj pierwszy kupon SOLO na wygraną Jana Błachowicza z oferty przedmeczowej
  3. Zrób to za co najmniej 4 PLN brutto

Jeżeli kupon okaże się wygrany, oprócz wygranej otrzymasz dodatkowo bonus o wartości 200 PLN. Możesz zagrać za dowolną stawkę powyżej 4 PLN, ale bonus zawsze wyniesie 200 PLN, więc warto o tym pamiętać. Przed wypłata należy obrócić jednokrotnie środkami, ale nie ma kursu minimalnego, co należy podkreślić. Warto o tym pamiętać, bo zasady są przyjazne nowym graczom!

fot. pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze