200 zł za wygraną Arsenalu z Luton od Fortuny!

Bukayo Saka podczas meczu

W najbliższą środę wicemistrzowie Anglii, a więc zespół Arsenalu, zmierzą się z beniaminkiem w osobie Luton. Przy okazji tego meczu Premier League bukmacher Fortuna przygotował specjalną promocję, w ramach której zgarnąć można aż 200 PLN bonusu za triumf Kanonierów! Jak z niej skorzystać i na jakich zasadach działa? Zapraszam do sprawdzenia w poniższym tekście.

baner Fortuna na Arsenal - Luton

Jeżeli dotychczas nie zakładaliście konta w Fortunie, to już teraz możecie ten stan zmienić i wziąć udział w specjalnej akcji promocyjnej! Fortuna proponuje nowym graczom 200 PLN bonusu za obstawienie zwycięstwa Arsenalu, który w środę zmierzy się na własnym boisku z Luton! Jak dokładnie wziąć udział w takiej promocji?

  1. Rozpocznij rejestrację u bukmachera Fortuna klikając w tym miejscu.
  2. Podczas zakładania konta koniecznie użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Zaznacz również przynajmniej jedną zgodę marketingową (SMS lub e-mail), by odebrać możliwie najwyższy bonus.
  4. Jako pierwszy depozyt wpłać na swoje konto minimum 30 PLN.
  5. Postaw pierwszy kupon w historii konta na zwycięstwo Arsenalu z Luton w meczu 31. kolejki Premier League
  6. Stawka kuponu powinna wynieść dokładnie 2 PLN.
  7. Jeżeli trafisz zakład, Fortuna oprócz regularnej wygranej wypłaci Ci również 200 PLN bonusu!

Arsenal wciąż walczy o mistrzostwo Anglii i ostatnio spisywał się znakomicie! Kanonierzy wygrali 8 z 10 poprzednich batalii we wszystkich rozgrywkach, podczas gdy Luton w 2024 roku punktuje bardzo kiepsko. Standardowe kursy na zwycięstwo Kanonierów wynoszą około 1.10, a tymczasem Fortuna na identyczny zakład zaoferowała nowym graczom mnożnik o wartości 100.00! Warto zatem skorzystać i powalczyć o 200 PLN w formie punktów lojalnościowych!

W tekście skrócono warunki udziału w akcji promocyjnej od Fortuny. Jeżeli masz wątpliwości co do jej działania, zapoznaj się koniecznie z pełnym regulaminem!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze