200 zł za gola w meczu Manchester United – Liverpool

W niedzielę dojdzie do hitowej rywalizacji w lidze angielskiej, a będzie nią starcie Manchesteru United z Liverpoolem! Bukmacher STS przy okazji tego szlagieru zaoferował aż 200 PLN bonusu za jedną bramkę w niedzielnej Bitwie o Anglię! Jeżeli nie macie jeszcze konta w STS, a chcecie skorzystać z takiej akcji promocyjnej, polecam sprawdzić poniższy artykuł. 

baner na United - Liverpool STS 06.04

Rywalizacja Manchesteru United z Liverpoolem zapowiada się świetnie, bym bardziej że przy jej okazji można w łatwy sposób zgarnąć 200 PLN bonusu! W STS wystarczy bowiem założyć konto z naszym kodem promocyjnym, a następnie trafnie obstawić, która z ekip trafi do siatki. Pełna instrukcja skorzystania z najnowszej promocji poniżej:

  1. Rozpocznij rejestrację w STS klikając w tym miejscu.
  2. Podczas zakładania konta koniecznie użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Zaakceptuj wszystkie zgody marketingowe.
  4. Dokonaj pierwszej wpłaty o wartości minimum 50 PLN
  5. Postaw pierwszy kupon na swoim koncie zawierający zakład na drużynę z golem w meczu Manchester United – Liverpool
  6. Minimalna stawka kuponu to 2 PLN
  7. Jeżeli Twój zakład będzie wygrany, to STS wypłaci Ci aż 200 PLN bonusu!

Ostatnia batalia Manchesteru United z Liverpoolem okazała się kapitalnym widowiskiem i ostatecznie zakończyła się wynikiem 4:3 na korzyść Czerwonych Diabłów. W ostatnich meczach jednego, jak i drugiego zespołu padało wiele bramek i wiele wskazuje, że identycznie będzie w niedzielę. Mimo wszystko faworytem wydaje się aktualny lider zmagań, a więc Liverpool. Mi pozostało życzyć powodzenia i samych trafionych kuponów przy okazji opisanej promocji!

Graczu! W tekście przeczytałeś o skróconych warunkach akcji promocyjnej. Jeśli masz wątpliwości co do jej działania, zerknij na pełny regulamin bukmachera STS.

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze