200 zł za gola w meczu Manchester United – Liverpool od Betfan!

Luis Diaz przyjmujący piłkę

W najbliższą niedzielę w ramach Pucharu Anglii dojdzie do hitowej Bitwy o Anglię, a więc starcia Manchester United – Liverpool! Teraz otwierając konto w Betfan możecie wziąć udział w specjalnej akcji promocyjnej i zainkasować 200 PLN bonusu, jeżeli w meczu tym padnie chociaż 1 gol! Więcej informacji i szczegółów na temat takiej promocji w poniższym tekście.

baner na Manchester United - Liverpool

Bukmacher Betfan w związku z hitem FA Cup zaproponował nowym graczom możliwość wzięcia udziału w specjalnej promocji! Otwierając tam konto i typując dowolne zdarzenie na mecz United z Liverpoolem, zgarnąć możecie aż 200 PLN, jeżeli we wspomnianym starciu padnie chociaż 1 gol! Wszystkie informacje na temat takiej akcji promocyjnej pod spodem:

  1. Rozpocznij rejestrację w Betfan klikając w tym miejscu.
  2. Podczas zakładania konta koniecznie użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE i zaznacz wszystkie zgody marketingowe.
  3. Dokonaj pierwszej wpłaty na dokładnie 30 PLN.
  4. Zagraj swój pierwszy kupon, na którym znajdzie się dowolny typ na Manchesteru United z Liverpoolem (mecz w ramach 1/4 finału FA Cup).
  5. Kupon zagraj za wpłacone 30 PLN, a jego kurs ogólny musi wynieść minimum 2.0. 
  6. Jeżeli w spotkaniu Manchester United – Liverpool padnie chociaż 1 bramka, Betfan wypłaci Ci 200 PLN bonusu w ciągu 48h od zakończenia meczu!

Wydaje się, że chociaż 1 gol w niedzielnej rywalizacji na Old Trafford jest więcej niż pewny! W związku z tym jest to doskonała okazja do założenia konta u bukmachera Betfan, bo przecież nagrodą za chociaż 1 bramkę w meczu United – Liverpool jest aż 200 PLN bonusu! Pozostało mi życzyć powodzenia i samych trafionych kuponów!

Graczu! W tekście przedstawiliśmy skróconą wersję zasad akcji promocyjnej. Jeśli masz wątpliwości, co do warunków promocji, zerknij na pełny regulamin u bukmachera Betfan!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze