200 zł za gola reprezentacji Niemiec w meczu otwarcia ze Szkocją w BETFAN

Toni Kroos podczas meczu Niemiec Chyba wszyscy kibice piłkarscy wyczekują meczu otwarcia Euro 2024! W nim reprezentacja Niemiec zmierzy się ze Szkocją, a bukmacher Betfan przy tej okazji zaoferował nowym graczom specjalną promocję powitalną! Jeśli jesteście ciekawi, w jaki sposób założyć tam konto z naszym kodem, oraz zgarnąć 200 PLN bonusu za gola gospodarzy, zerknijcie koniecznie na treść poniższego artykułu. baner Betfan na Niemcy - Szkocja

Nowi gracze, którzy dotychczas nie korzystali z usług bukmachera Betfan mają doskonałą okazję do założenia tam konta! Tylko teraz jesteście bowiem w stanie wykorzystać nasz kod promocyjny Betfan i zgarnąć aż 200 PLN bonusu za zaledwie 1 bramkę Niemiec w spotkaniu ze Szkocją! Jak dać sobie szansę na zgarnięcie 2 stówek w bonusie od Betfan?

  1. Rozpocznij rejestrację z linku https://zagranie.com/goto/betfan/?profile=Offers&subprofile=promo2
  2. Podczas zakładania konta koniecznie zaznacz zgody marketingowe i wpisz kod promocyjny ZAGRANIE
  3. Dokonaj pierwszej wpłaty na dokładnie 10 PLN
  4. Zagraj pierwszy kupon SOLO lub AKO za wpłacone 10 PLN zawierający dowolne zdarzenie na mecz Niemcy – Szkocja, którego kurs łączny to minimum 2,00.
  5. Jeśli spełnisz powyższe warunki, a Niemcy zdobędą bramkę przeciwko Szkocji, otrzymasz 200 PLN bonusu od Betfan!
Die Manschaft przed rozpoczęciem Euro 2024 spisywali się nieźle i w ostatnim sparingu ostatecznie ograli Grecję w stosunku 2:1. Niemcy będą również wyraźnym faworytem starcia ze Szkocją, a przecież cały turniej odbędzie się właśnie za naszą zachodnią granicą. Trafienie Niemców wydaje się więc pewniakiem, a jeśli nie macie pomysłu na kupony, zerknijcie na nasze wszystkie typy Euro 2024. Powodzenia i samych wygranych zakładów w ramach promocji od Betfan!

Poznaj naszą analizę i typy na Niemcy – Szkocja!

W artykule przedstawione zostały uproszczone zasady udziału w promocji od Betfan. W przypadku niejasności, sprawdź koniecznie pełny regulamin, by prawidłowo wziąć udział w akcji promocyjnej. fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze