200 zł za gola Hiszpanii lub Brazylii od Superbet!

Hiszpanie po zdobyciu gola

We wtorkowy wieczór rozegrany zostanie kolejny już hitowy sparing, w którym to zmierzą się ze sobą Hiszpanie i Brazylijczycy! Przy okazji tego sparingu bukmacher Superbet zaproponował nowym graczom niezwykle ciekawą ofertę, w ramach której można zagrać zakład na gola dowolnej drużyny i za trafiony typ zgarnąć aż 200 PLN bonusu! Wszystkie szczegóły na ten temat w poniższym tekście.

baner na Hiszpania - Brazylia Superbet 26.03

Czas na mecze reprezentacyjne powoli dobiega końca, jednak we wtorkowy wieczór czeka nas jeszcze 1 hitowe spotkanie towarzyskie! Bukmacher Superbet zaoferował nowym graczom aż 200 PLN bonusu za trafienie zakładu na bramkę dowolnej drużyny, a wszystkie informacje na temat takiej akcji promocyjnej znajdziecie poniżej:

  1. Rozpocznij rejestrację konta w Superbet z następującego linku -> zagranie.com/goto/superbet
  2. Użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Zatwierdź wszystkie zgody marketingowe.
  4. Dokonaj pierwszego depozytu w historii konta na kwotę minimum 50 PLN.
  5. Obstaw pierwszy kupon SOLO w historii konta na bramkę Hiszpanii lub Brazylii w meczu towarzyskim.
  6. Kwota kuponu powinna wynieść dokładnie 2 PLN.
  7. Jeżeli Twój typ okaże się trafiony, otrzymasz 200 PLN w bonusie!
  8. Bonus zostanie przyznany do 72h po zakończeniu promocji.

W ostatnich dniach obie ekipy grały ważne sparingi. Hiszpanie dość niespodziewanie przegrali z Kolumbią 0:1, zaś Brazylijczycy po bramce młodziutkiego Endricka pokonali Anglię – również w stosunku 1:0. Mimo to bukmacherzy większe szanse na sukces dają reprezentacji z Europy. Ostatecznie to do Was należy decyzja, czy w ramach promocji Superbet postawicie na gola Hiszpanów, czy Brazylijczyków. Ja życzę powodzenia i samych trafionych kuponów!

kupon na zasilacz Hiszpania - Brazylia

W tekście skrócono pełny opis promocji od bukmachera Superbet. W przypadku wątpliwości zerknij na cały regulamin akcji promocyjnej!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze