200 zł za celny strzał Roberta Lewandowskiego z Estonią!

Już w najbliższy czwartek nasza reprezentacja stoczy kolejny bój o awans na Mistrzostwa Europy 2024! Rywalem Biało-czerwonych będzie oczywiście Estonia, a przy okazji tego spotkania bukmacher Betfan zaproponował nowym graczom udział w specjalnej promocji. W jej ramach zgarnąć można aż 200 PLN bonusu, a wszystko to, jeśli Robert Lewandowski odda minimum 1 celny strzał na bramkę rywali! Wszystkie informacje o takiej promocji w poniższym tekście.

Spotkanie Polski z Estonią wydaje się idealną okazją, by założyć konto w Betfan, jeżeli wcześniej takiego nie posiadaliście. Obecnie zgarnąć możecie u wspomnianego bukmachera 200 PLN bonusu za zaledwie 1 celny strzał Roberta Lewandowskiego w spotkaniu z Estonią! Instrukcja wzięcia udziału w takiej promocji pod spodem:

  1. Rozpocznij rejestrację w Betfan klikając w tym miejscu.
  2. Podczas zakładania konta koniecznie użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE i zaznacz wszystkie zgody marketingowe.
  3. Dokonaj pierwszej wpłaty na dokładnie 20 PLN.
  4. Zagraj swój pierwszy kupon, na którym znajdzie się dowolny typ na mecz Polski z Estonią (mecz w ramach eliminacji do Euro 2024).
  5. Kupon zagraj za wpłacone 20 PLN, a jego kurs ogólny musi wynieść minimum 2.0. 
  6. Jeżeli w spotkaniu Polska – Estonia Robert Lewandowski odda chociaż 1 celny strzał, Betfan wypłaci Ci 200 PLN bonusu w ciągu 48h od zakończenia meczu!

Nasz kapitan od początku roku znajduje się w wybitnej formie i co rusz trafia do siatki! W ostatnim spotkaniu z Atletico Madryt popularny “Lewy” strzelił bramkę, ale również zanotował 2 asysty. Oczywiście gra naszej reprezentacji w ostatnich miesiącach pozostawiała wiele do życzenia, jednak wydaje się, że z rywalem pokroju Estonii nasz snajper powinien z łatwością oddać chociaż 1 celne uderzenie!

Graczu! W tekście przedstawiliśmy skróconą wersję zasad akcji promocyjnej. Jeśli masz wątpliwości, co do warunków promocji, zerknij na klikając w tym miejscu!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze