200 zł za celne podanie Jakuba Modera przeciwko Manchesterowi City!

Zdjęcie na zasilacz - celne podanie Modera z City

W najbliższy czwartek na poziomie Premier League dojdzie do bardzo ciekawego starcia, w którym Brighton podejmie Manchester City! Znany z nietypowych, a jednocześnie szalenie ciekawych promocji Betfan także przy okazji tego starcia zaproponował znakomitą ofertę. Nowi gracze mogą bowiem zgarnąć 200 PLN za zaledwie jedno celne podanie Jakuba Modera w meczu z Obywatelami. Szczegóły i reguły skorzystania z okazji pod spodem.

baner pod Brighton - Manchester City

Jeżeli do tej pory nie mieliście okazji skorzystać z usług bukmachera Betfan, to teraz jest doskonały moment na otworzenie konta! Za rejestrację z naszym kodem promocyjnym i zagranie pierwszego kuponu zgarnąć możecie bowiem aż 200 PLN bonusu – wystarczy, że Jakub Moder raz celnie poda piłkę w meczu z Manchesterem City! Szczegóły oferty powitalnej poniżej:

  1. Rozpocznij rejestrację w Betfan klikając w tym miejscu.
  2. Podczas zakładania konta koniecznie użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE i zaznacz wszystkie zgody marketingowe.
  3. Dokonaj pierwszej wpłaty na dokładnie 20 PLN.
  4. Zagraj swój pierwszy kupon, na którym znajdzie się dowolny typ na mecz Brighton – Manchester City (spotkanie 29. kolejki Premier League).
  5. Kupon zagraj za wpłacone 20 PLN, a jego kurs ogólny musi wynieść minimum 2.0. 
  6. Jeżeli w spotkaniu Jakub Moder zaliczy minimum 1 celne podanie, Betfan wypłaci Ci 200 PLN bonusu w ciągu 48h od zakończenia meczu!

Jakub Moder ostatnimi czasy notuje coraz lepsze występy w barwach Brightonu. Polski pomocnik wychodził w podstawowym składzie Mew przy okazji 4 z 5 ostatnich batalii ligowych. Oczywiście w każdej z nich 25-latek wykonał minimum 1 celne podanie i na 99% podobnie będzie w czwartek! Warto zatem skorzystać z okazji i dać sobie szansę na zgarnięcie 200 PLN bonusu!

W artykule przedstawione zostały skrócone zasady udziału w promocji. W przypadku wątpliwości sprawdź pełny regulamin, by prawidłowo odebrać bonus od Betfan!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze