200 zł od BETFAN, jeśli Grabara zagra w masce w meczu z City

W najbliższą środę FC Kopenhaga, w barwach której występuje Kamil Grabara, wybierze się do Manchesteru na rewanżowe spotkanie LM! U bukmachera Betfan znajdziemy teraz szalenie ciekawą promocję, w ramach której zyskać można 200 PLN bonusu, jeżeli polski bramkarz wystąpi w tym meczu w masce ochronnej! Więcej informacji o takiej promocji w poniższym tekście.

baner na Kopenhaga - City

Bukmacher Betfan ostatnimi czasy zasłynął z niestandardowych, ale bardzo ciekawych promocji i podobnie jest w przypadku meczu Manchester City – Kopenhaga. W Betfan nowi gracze mogą zgarnąć teraz 200 PLN bonusu, jeżeli Kamil Grabara w tym starciu wystąpi w masce ochronnej! Poniżej wszystkie zasady takiej promocji:

  1. Rozpocznij rejestrację w Betfan klikając w tym miejscu.
  2. Podczas zakładania konta koniecznie użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE i zaznacz wszystkie zgody marketingowe.
  3. Dokonaj pierwszej wpłaty na dokładnie 30 PLN.
  4. Zagraj swój pierwszy kupon, na którym znajdzie się dowolny typ na mecz Manchesteru City z Kopenhagą.
  5. Kupon zagraj za wpłacone 30 PLN, a jego kurs ogólny musi wynieść minimum 2.0. 
  6. Jeżeli Kamil Grabara wystąpi w tym meczu w masce, Betfan wypłaci Ci 200 PLN bonusu!

W lipcu 2022 roku FC Kopenhaga grała z Aalborgiem i wówczas Kamil Grabara w wyniku zderzenia z rywalem doznał złamania nosa i uszkodzenia oczodołu. Od tego czasu polski bramkarz zawsze występuje w specjalnej masce ochronnej, która stała się poniekąd jego znakiem firmowym! Także w ostatniej batalii z Manchesterem City Grabara wystąpił we wspomnianej masce i najpewniej stanie się tak również podczas środowej batalii rewanżowej!

Pamiętaj, że powyżej przedstawiony opis promocji jest skrótem pełnego regulaminu. Jeżeli masz wątpliwości co do warunków promocji, odwiedź stronę bukmachera lub skontaktuj się z naszą redakcją!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze