200 zł freebetu za min. 4 sety w meczu Hurkacza z Miedwiediewem od Etoto!

Hubert Hurkacz podczas meczu

Już tylko godziny dzielą nas od hitowego starcia na Australian Open, w którym to Hubert Hurkacz zmierzy się z Daniłem Miedwiediewem! Bukmacher Etoto przy okazji tego meczu zaproponował nowym graczom aż 200 PLN bonusu za poprawne obstawienie minimum 4 setów w całym spotkaniu! Więcej o takiej promocji przeczytacie pod spodem.

baner na Hurkacz - Miedwiediew od Etoto

Już w środę, 24. stycznia 2024 roku na turnieju Australian Open dojdzie do szalenie ciekawego meczu, w którym Hubert Hurkacz zmierzy się z Daniłem Miedwiediewem! Bukmacher Etoto przy jego okazji zaproponował nowym graczom aż 200 PLN bonusu za poprawne obstawienie minimum 4 setów w całym spotkaniu! Wszystkie informacje odnośnie takiej promocji znajdziecie pod spodem:

  1. Rozpocznij rejestrację u bukmachera Etoto.
  2. Podczas zakładania konta koniecznie użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Dokonaj pierwszego depozytu na swoje konto w wysokości minimum 50 PLN.
  4. Możesz obstawić minimum 4 sety w meczu Hurkacz – Miedwiediew po kursie 200.00 ze specjalnego linku w Etoto.
  5. Stawka kuponu powinna wynieść dokładnie 1 PLN.

Zarówno Hurkacz, jak i Miedwiediew w poprzednich spotkaniach prezentowali się bardzo dobrze i wygrywali kolejne mecze. Mówimy tu o dwóch zawodnikach z najlepszej dziesiątki rankingu ATP, a co za tym idzie, ich rywalizacja powinna być wyrównana i ma spore szanse wyjść poza 3 sety! Jeśli jesteście zainteresowani taką promocją, to zachęcam do wzięcia w niej udziału z wykorzystaniem naszego kodu. Powodzenia!

W artykule przedstawiono skrócone warunki udziału w promocji. W przypadku, gdy nie jesteś pewny któregoś punktu, zerknij na pełny regulamin na stronie bukmachera lub napisz do nas!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze