200 zł freebetu za gola Manchesteru United z Tottenhamem od Etoto!

Piłkarze United po strzeleniu bramki

W najbliższą niedzielę odbędzie się piekielnie interesujące spotkanie w Premier League. W meczu 21. kolejki Manchester United podejmie na swoim obiekcie Tottenham, a przy okazji tego starcia obstawić możecie zaledwie 1 bramkę Czerwonych Diabłów i zgarnąć aż 200 PLN freebetu za poprawny typ! Wszystkie szczegóły akcji promocyjnej od Etoto znajdziecie w poniższym tekście – zapraszam do sprawdzenia.

baner Etoto pod United - Tottenham

Bukmacher Etoto przy okazji hitu 21. kolejki Premier League zaproponował nowym graczom szalenie interesującą promocję bukmacherską! W jej ramach obstawić możecie zaledwie jedną bramkę Czerwonych Diabłów i zgarnąć aż 200 PLN bonusu za poprawny typ! Jak wziąć udział w takiej akcji promocyjnej i powalczyć o 2 stówki?

  1. Rozpocznij rejestrację u bukmachera Etoto.
  2. Podczas zakładania konta koniecznie użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Dokonaj pierwszego depozytu na swoje konto w wysokości minimum 50 PLN.
  4. Możesz obstawić gola Manchesteru United z Tottenhamem po kursie 200.00 ze specjalnego linku w Etoto.
  5. Stawka kuponu powinna wynieść dokładnie 1 PLN.

Pomimo niestabilnej ostatnio formy Manchesteru United, wiele wskazuje na to, że podopieczni Erika ten Haga będą w stanie trafić do siatki Tottenhamu. W formacji obronnej Kogutów jest wiele absencji, a Czerwone Diabły na swoim terenie zdobywały gola w 4 ostatnich konfrontacjach ze Spurs. Ostatecznie warunki promocji wydają się szalenie atrakcyjne, a rejestracja w Etoto teraz jest jeszcze korzystniejsza!

W artykule przedstawiono skrócone warunki udziału w promocji. W przypadku, gdy nie jesteś pewny któregoś punktu, zerknij na pełny regulamin na stronie bukmachera lub napisz do nas!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze