200 zł bonusu za zwycięstwo Barcelony z Cadiz od STS!

FC Barcelona po szalenie ważnym zwycięstwie nad PSG przystąpi do ligowej rywalizacji z Cadiz. Bukmacher STS w związku z tym spotkaniem zaoferował nowym graczom możliwość wzięcia udziału w specjalnej promocji! Mowa tu o kursie 100.00 na wygraną Dumy Katalonii, a mówiąc inaczej, o możliwości zdobycia 200 PLN bonusu! Wszystkie szczegóły i informacje na temat takiej promocji w poniższym tekście.

baner STS na Cadiz - Barcelona 13.04.

FC Barcelona w sobotę zagra spotkanie ligowe ze znacznie niżej notowanym Cadiz. Bukmacher STS chce przyciągnąć do siebie nowych graczy i trzeba przyznać, że wystosowana dla nich promocja wygląda naprawdę ciekawie! Rejestrując teraz konto z naszym kodem promocyjnym możecie zagrać aż o 200 PLN bonusu! Instrukcja udziału w takiej akcji promocyjnej pod spodem:

  1. Rozpocznij rejestrację w STS klikając w tym miejscu.
  2. Podczas zakładania konta koniecznie użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Zaakceptuj wszystkie zgody marketingowe.
  4. Dokonaj pierwszej wpłaty o wartości minimum 50 PLN
  5. Postaw pierwszy kupon na swoim koncie zawierający zakład na zwycięstwo FC Barcelony z Cadiz (31. kolejka La Liga).
  6. Minimalna stawka kuponu to 2 PLN
  7. Jeżeli Twój zakład będzie wygrany, to STS wypłaci Ci aż 200 PLN bonusu!

Oczywiście Barcelona w środę rozegrała intensywne 90 minut w Paryżu i w składzie Dumy Katalonii najpewniej dojdzie do kilku zmian. Nie zmienia to jednak faktu, że rywal w osobie Cadiz jest notowany znacznie niżej, a standardowe kursy na wygraną Barcy wynoszą około 1.85. Warto chyba zatem skorzystać z opisanej promocji od STS i obstawić identyczny zakład po promocyjnym mnożniku w wysokości 100.00! Życzę zatem powodzenia i samych trafionych kuponów!

Pamiętaj, że w tekście przeczytałeś o skróconych warunkach udziału w akcji promocyjnej. Jeżeli masz wątpliwości co do działania promocji, zerknij koniecznie na pełny regulamin!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze