200 zł bonusu za wygraną Arsenalu z Newcastle

Declan Rice prowadzący piłkę

Jednym z hitów 26. kolejki Premier League będzie rywalizacja na Emirates Stadium, gdzie Arsenal zmierzy się z Newcastle! U bukmachera Superbet zgarnąć możecie aż 200 PLN bonusu za wygraną wybranej drużyny. Promocja ta dotyczy nowych graczy, a więcej informacji na ten temat znajdziecie w poniższym tekście. Zapraszam więc do sprawdzenia.

baner na Arsenal - Newcastle

Rywalizacja Arsenalu z Newcastle wiąże się z bardzo ciekawą promocją od bukmachera Superbet! Teraz zakładając konta u wspomnianego operatora możecie zagrać zakład na zwycięzcę meczu i za trafiony zakład zdobyć aż 200 PLN bonusu od Superbet! Poniżej instrukcja dotycząca skorzystania z takiej okazji:

  1. Rozpocznij rejestrację konta w Superbet z następującego linku -> zagranie.com/goto/superbet
  2. Użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Zatwierdź wszystkie zgody marketingowe.
  4. Dokonaj pierwszego depozytu w historii konta na kwotę minimum 50 PLN.
  5. Obstaw pierwszy kupon SOLO w historii konta na dowolny zakład z rynku 1X2 na mecz Arsenal – Newcastle.
  6. Kwota kuponu powinna wynieść dokładnie 2 PLN.
  7. Jeżeli Twój typ okaże się trafiony, otrzymasz 200 PLN w bonusie!
  8. Bonus zostanie przyznany do 72h po zakończeniu promocji.

Arsenal jest po przegranej w Lidze Mistrzów z Porto, jednak na angielskim podwórku radzi sobie doskonale i przekonująco wygrywa kolejne spotkania! Newcastle jest z kolei w przeciętnej formie, jednak ostatnimi czasy wróciło na odpowiednie tory. Za zwycięstwo jednych i drugich zgarnąć możecie w Superbet aż 200 PLN bonusu, tak więc zachęcam do skorzystania z okazji i życzę powodzenia!

W tekście przedstawiono skrócony opis promocji bukmachera Superbet. W przypadku niejasności, napisz do nas lub wejdź na stronę bukmachera i zerknij na pełny regulamin!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze