200 zł bonusu za gola wybranej drużyny w finale Pucharu Ligi Angielskiej – Chelsea vs Liverpool

Andy Robertson podający piłkę

W najbliższą niedzielę dojdzie do wielkiego finału Pucharu Ligi Angielskiej, w którym to spotkaniu Chelsea zmierzy się z Liverpoolem! Przy okazji tego starcia w Superbet możecie obstawić bramkę wybranej ekipy i za poprawny zakład zdobyć aż 200 PLN bonusu! Wszystkie informacje na temat takiej akcji promocyjnej w poniższym tekście.

baner Superbet Chelsea - Liverpool

Wielki finał Pucharu Ligi Angielskiej związany jest z szalenie ciekawą promocją u bukmachera Superbet! Przy okazji omawianego meczu obstawić możecie bramkę wybranej drużyny i za trafiony zakład tego rodzaju zgarnąć aż 200 PLN bonusu! Poniżej dokładna instrukcja odnośnie rejestracji i możliwości zgarnięcia wspomnianej gotówki:

  1. Rozpocznij rejestrację konta w Superbet z następującego linku -> zagranie.com/goto/superbet
  2. Użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Zatwierdź wszystkie zgody marketingowe.
  4. Dokonaj pierwszego depozytu w historii konta na kwotę minimum 50 PLN.
  5. Obstaw pierwszy kupon SOLO w historii konta na bramkę Chelsea lub Liverpoolu w finale Carabao Cup.
  6. Kwota kuponu powinna wynieść dokładnie 2 PLN.
  7. Jeżeli Twój typ okaże się trafiony, otrzymasz 200 PLN w bonusie!
  8. Bonus zostanie przyznany do 72h po zakończeniu promocji.

Liverpool nie tak dawno ograł na swoim terenie Chelsea 4:1 i od tego czasu w gruncie rzeczy spisuje się bardzo dobrze. Lider Premier League ma jednak spore kłopoty kadrowe, a The Blues w miniony weekend byli blisko zwycięstwa nad Manchesterem City! Jeśli miałbym obstawiać, poszedłbym w kierunku obu trafień w finale Carabao Cup, jednak w ramach promocji w Superbet wystarczy wybrać jeden klub, który trafi do siatki. Powodzenia!

Jeżeli nie jesteś pewny warunków działania promocji napisz do nas, albo sprawdź pełny regulamin akcji promocyjnej na stronie Superbet, by prawidłowo wziąć udział w akcji promocyjnej!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze