200 zł bonusu za gola Barcelony z Szachtarem od BETFAN – TYLKO U NAS!

Bonus Betfan na gola Barcy z Szachtarem

W najbliższą środę do walki o kolejne punkty w fazie grupowej Ligi Mistrzów ruszy między innymi FC Barcelona. Ich rywalem będzie ekipa Szachtaru Donieck. Nie powinno chyba dziwić, że murowanym faworytem do zwycięstwa są gospodarze, którzy po 2 spotkaniach mają komplet punktów. A z okazji tego pojedynku Betfan przygotował specjalną akcję dla nowych graczy. O co w niej chodzi? Poniżej znajdziesz szczegóły promocji.

Bonus za gola Barcelony z Szachtarem od Betfan

Bonus 200 PLN za gola Barcelony w starciu z Szachtarem od Betfan!

Barcelona stosunkowo często spotyka się z Szachtarem w europejskich pucharach. Mają za sobą 7 pojedynków H2H, z których Duma Katalonii wygrała 4, raz miał miejsce remis i dwukrotnie wygrywała ekipa z Ukrainy. Teraz z okazji ich starcia w 3. kolejce fazy grupowej Champions League, Betfan przygotował dodatkowe środki dla nowych graczy za gola zespołu Xaviego. Wystarczy przejść przez rejestrację z kodem promocyjnym i spełnić kilka podstawowych wymogów tego operatora, aby cieszyć się z dostępu do stworzonej akcji. A o co konkretnie chodzi? Oto instrukcja krok po kroku:

  1. Załóż konto w Betfan z kodem ZAGRANIE. Link do aktywacji promocji na mecz Barcelona – Szachtar
  2. Wpłać dokładnie 30 PLN depozytu
  3. Postaw premierowy kupon SOLO lub AKO za dokładnie 30 PLN i dodaj do niego dowolne zdarzenie na mecz FC Barcelona – Szachtar Donieck
  4. Jeżeli Barcelona strzeli gola, to otrzymasz bonus o wartości 200 PLN
  5. Oznacza to, że nawet jeżeli Twój kupon będzie przegrany, ale Barca trafi do siatki, to przysługuje Ci bonus!
  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze