200 zł bonusu w BETFAN za “Sen o Warszawie” na mecz Legia – Molde

Kibice Legii Warszawa

W czwartkowy wieczór na stadionie przy Łazienkowskiej w Warszawie odbędzie się rewanżowy mecz 1/16 finału Ligi Europy, w którym zagrają ze sobą Legia oraz Molde. Przy okazji tego wydarzenia bukmacher BETFAN przygotował bardzo ciekawą promocję dla nowych graczy, w której do zgarnięcia jest 200 PLN na grę. Jak o nie zawalczyć? Sprawdź to w niniejszym tekście. Życzę przyjemnej lektury.

Legia - Molde promocja BETFAN 22.02

Freebet 200 PLN za „Sen o Warszawie” podczas transmisji meczu Legia – Molde w BETFAN

Czwartkowa rywalizacja Legii z norweskim Molde generuje ogromne emocje. Po pierwszym meczu, który wywołał mieszane uczucia w kibicach, a który zakończył się wynikiem 2-3 dla Molde, teraz przed Legionistami batalia w rewanżu rozgrywanym na własnym stadionie. Przy okazji domowych meczów Legii, tuż przed wyjściem piłkarzy na murawę, zgodnie ze zwyczajem odgrywany i odśpiewywany przez kibiców jest utwór Czesława Niemena pt. „Sen o Warszawie”. Bardzo prawdopodobne jest, że moment ten zostanie uchwycony przez kamery TV oraz mikrofony. Jeśli nie masz jeszcze konta w BETFAN, możesz skorzystać ze specjalnej promocji i zgarnąć 200 PLN bonusu, jeśli faktycznie „Sen o Warszawie” pojawi się podczas transmisji! Jak powalczyć o taki bonus? Oto szczegóły akcji:

  1. Załóż konto z kodem ZAGRANIE
  2. Dokonaj wpłaty na dokładnie 35 PLN
  3. Zagraj kupon SOLO lub AKO zawierający dowolne zdarzenie na mecz Legia – Molde
  4. Stawka kuponu musi wynieść 35 PLN
  5. Minimalny łączny kurs kuponu to 2,00 i musi on zostać rozliczony od 22 lutego 2024, g. 23:59
  6. Jeśli podczas transmisji TV kibice odśpiewają „Sen o Warszawie”, otrzymasz freebet 200 PLN!
  7. Promocja obejmuje tylko pierwszych 300 graczy!
BETFAN Legia - Molde promocja

Śpiewanie wspomnianego utworu przed meczem jest już uznawane za tradycję dla kibiców Legii, dlatego szansa na to, że ów moment zostanie uchwycony przez telewizję, są bardzo duże! Warto zatem skorzystać z tej oferty i zgarnąć 200 PLN freebetu. Spiesz się, ponieważ promocja obejmie tylko pierwszych 300 graczy! Powodzenia!

W przypadku wątpliwości lub pytań dotyczących dokładnych warunków promocji napisz do nas lub sprawdź regulamin dostępny na stronie internetowej BETFAN.

Obrazek w tle: fot. Lukasz Laskowski / PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze