200 zł bonusu od BETFAN na derby Manchesteru – United vs City!

Bruno Fernandes, Kyle Walker

W niedzielę o 16:30 na Old Trafford rozegrany zostanie derbowy mecz pomiędzy Manchesterem United a Manchesterem City. Specjalnie z okazji tego meczu bukmacher BETFAN przygotował promocję dla nowych graczy, w której nagrodą jest 200 PLN w formie bonusu. Co trzeba zrobić, by go zgarnąć? Szczegóły oferty poznasz, czytając ten tekst.

United - City BETFAN 200 PLN banner

200 PLN bonusu za over 2,5 kartki w derbach Manchesteru od BETFAN!

Nadchodzący mecz pomiędzy Manchesterem United a Manchesterem City to pojedynek, który generuje ogromne emocje. Rywalizacja pomiędzy tymi zespołami jest bowiem niezwykle zażarta, bo choć ostatnio regularnie lepsi są w niej The Citizens, to Czerwone Diabły mają o wiele bogatszą historię, a na pojedynki z lokalnymi rywalami potrafią się szczególnie zmotywować. Właśnie z tego względu bukmacher BETFAN przygotował specjalną promocję dla nowych graczy, w myśl której możesz zgarnąć 200 PLN bonusu, jeśli w nadchodzącym meczu United z City przekroczona zostanie linia 2,5 kartki. Jakie są warunki tej oferty? Sprawdź je poniżej:

  1. Załóż konto z kodem ZAGRANIE
  2. Dokonaj depozytu na dokładnie 20 PLN
  3. Zagraj kupon SOLO lub AKO zawierający dowolne zdarzenie z meczu Manchester United – Manchester City
  4. Kupon musi być rozliczony do 29.10, g. 23:59, a jego kurs łączny musi wynosić przynajmniej 2,00
  5. Stawka kuponu musi wynieść 20 PLN
  6. Jeśli w derbach Manchesteru sędzia pokaże minimum trzy kartki, na Twoje saldo bonusowe trafi 200 PLN
  7. Bonus zostanie przyznany bez względu na powodzenie Twojego kuponu
United - City BETFAN 200 PLN banner dół

Jeżeli nie masz zarejestrowałeś się jeszcze w BETFAN, to teraz masz doskonałą okazję, by to uczynić! Biorąc bowiem pod uwagę historię ostatnich starć tych drużyn, to w pięciu z sześciu z nich sędzia pokazywał przynajmniej trzy kartki, więc szanse na to, że tym razem będzie podobnie, są bardzo duże! Zdecydowanie warto więc wziąć udział w tej promocji, liczyć na emocje na murawie i walczyć o 200 PLN bonusu na dalszą grę. Życzę powodzenia!

Obrazek w tle: fot. SPP/SIPA USA/PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze