200 PLN za zwycięstwo dowolnej drużyny w dowolnym meczu Premier League

Piłkarze Liverpoolu po zdobyciu gola

Bukmacher STS przy okazji 31. kolejki Premier League przygotował specjalną promocję, w ramach której zgarnąć można było 200 PLN bonusu za poprawny zakład na zwycięstwo dowolnej drużyny w dowolnym meczu! Jeśli nie załapaliście się na taką promocję, to nic straconego, bo z identycznej okazji skorzystać możecie przy okazji 32. serii gier! Wszystko o warunkach i zasadach promocji w poniższym tekście.

Baner STS na 31. kolejkę PL

Jeżeli do tej pory nie mieliście okazji zarejestrować się u bukmachera STS, to właśnie teraz jest doskonała okazja do zmiany takiego stanu rzeczy. Najpopularniejszy bukmacher w Polsce oferuje bowiem 200 PLN bonusu za prawidłowy zakład na zwycięstwo dowolnej drużyny w ramach 32. kolejki Premier League! Instrukcja skorzystania z takiej promocji znajduje się pod spodem:

  1. Rozpocznij rejestrację w STS klikając w tym miejscu.
  2. Podczas zakładania konta koniecznie użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Zaakceptuj wszystkie zgody marketingowe.
  4. Dokonaj pierwszej wpłaty o wartości minimum 50 PLN
  5. Postaw pierwszy kupon na swoim koncie zawierający zakład z rynku 1X2 na dowolny mecz 32. kolejki Premier League.
  6. Minimalna stawka kuponu to 2 PLN.
  7. Jeżeli Twój zakład będzie wygrany, to STS wypłaci Ci aż 200 PLN bonusu!

W ramach 32. kolejki Premier League odbędzie się kilka meczów, w których widać wyraźnych faworytów. Warto chociażby wspomnieć o starciach Manchesteru City z Crystal Palace, Chelsea z Sheffield United, czy Tottenhamu z Nottingham. Zwycięstwa dowolnych drużyn w tych meczach możecie zagrać w ramach promocji od STS po promocyjnym kursie 100.00! Polecam skorzystać z opisanej promocji i trzymam kciuki za same zielone kupony!

W powyższym tekście skrócono warunki akcji promocyjnej. Jeśli nie jesteś pewny działania promocji, zerknij na pełny regulamin u bukmachera!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze