200 PLN za zwycięstwo Arsenalu z Brigthon od STS!

Declan Rice po zakończonym meczu

Ekipa Arsenalu w najbliższą sobotę zagra bardzo istotne spotkanie ligowe z Brightonem! Bukmacher STS za zwycięstwo Kanonierów oferuje obecnie nowym graczom aż 200 PLN bonusu! Jeśli zatem nie mieliście konta u tego bukmachera, to polecam zapoznać się z poniższym tekstem i założyć je, oraz wziąć udział w promocji. Przejdźmy do jej zasad i reguł!

baner na Brighton - Arsenal STS

Bukmacher STS ostatnimi czasy oferuje nowym graczom szalenie ciekawe oferty promocyjne i okazje! Jedną z nich przygotował właśnie na spotkanie Arsenalu z Brightonem. Zakładając konto z naszym kodem promocyjnym jesteście teraz w stanie obstawić zwycięstwo Kanonierów z Mewami i zgarnąć aż 200 PLN bonusu! Poniżej cała instrukcja skorzystania z takiej okazji:

  1. Rozpocznij rejestrację w STS klikając w tym miejscu.
  2. Podczas zakładania konta koniecznie użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Zaakceptuj wszystkie zgody marketingowe.
  4. Dokonaj pierwszej wpłaty o wartości minimum 50 PLN
  5. Postaw pierwszy kupon na swoim koncie zawierający zakład na zwycięstwo Arsenalu z Brightonem (32. kolejka Premier League).
  6. Minimalna stawka kuponu to 2 PLN
  7. Jeżeli Twój zakład będzie wygrany, to STS wypłaci Ci aż 200 PLN bonusu!

Ekipa Arsenalu znajduje się w bardzo wysokiej formie i od początku roku punktuje w kolejnych spotkaniach! Kanonierzy w ostatniej kolejce ograli Luton 2:0, a pod względem punktowania na obcym terenie są najlepsi w całej Premier League! Piłkarze Mikela Artety w w grudniu pokonali Brighton 2:0 i wiele wskazuje na to, że podobnie będzie w sobotę. Polecam skorzystać z opisanej promocji i życzę samych wygranych kuponów!

W powyższym tekście skrócono warunki akcji promocyjnej. Jeśli nie jesteś pewny działania promocji, zerknij na pełny regulamin u bukmachera lub skontaktuj się z naszą redakcją!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze