200 PLN za wygraną Arsenalu z Aston Villą od STS!

Martin Odegaard pobudzający kibiców

Jednym z hitów 33. kolejki Premier League będzie rywalizacja na Emirates Stadium, gdzie Arsenal podejmie ekipę Aston Villi! Teraz rejestrując się w STS z naszym kodem promocyjnym możecie obstawić zwycięstwo Kanonierów po promocyjnym kursie 100.00! Poniżej znajdziecie zasady i reguły skorzystania z takiej akcji, a zatem zapraszam do sprawdzenia.

baner STS na Arsenal - Aston Villa

Rywalizacja Arsenalu z Aston Villą zapowiada się wybornie, a nowi gracze już teraz mogą skorzystać z najnowszej promocji bukmachera STS! Zaproponował on bowiem możliwość obstawienia zwycięstwa Kanonierów po promocyjnym kursie 100.00. W praktyce zgarnąć można zatem aż 200 PLN bonusu, a instrukcja skorzystania z takiej oferty znajduje się poniżej:

  1. Rozpocznij rejestrację w STS klikając w tym miejscu.
  2. Podczas zakładania konta koniecznie użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Zaakceptuj wszystkie zgody marketingowe.
  4. Dokonaj pierwszej wpłaty o wartości minimum 50 PLN
  5. Postaw pierwszy kupon na swoim koncie zawierający zakład na zwycięstwo Arsenalu z Aston Villą.
  6. Minimalna stawka kuponu to 2 PLN.
  7. Jeżeli Twój zakład będzie wygrany, to STS wypłaci Ci aż 200 PLN bonusu!

Zespół Arsenalu po ostatniej kolejce awansował na pozycję lidera Premier League i od początku roku znajduje się w znakomitej dyspozycji! Tego samego nie możemy powiedzieć o Aston Villi, która ostatnimi czasy złapała sporą zadyszkę i regularnie gubi punkty. Warto zatem dać sobie szansę na zdobycie aż 200 PLN bonusu w najnowszej promocji od STS. Życzę więc powodzenia!

W artykule przedstawiono jedynie skrócone warunki i zasady udziału w promocji od STS. W przypadku wątpliwości odnośnie akcji promocyjnej, sprawdź koniecznie pełny regulamin!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze