200 PLN bonusu za jednego gola w meczu Arsenal – Chelsea!

Sterling w pojedynku z Zinchenko

We wtorek odbędzie się zaległe spotkanie 29. kolejki Premier League. Nie mówimy tu o byle jakim spotkaniu, bo w nim Arsenal podejmie na własnym boisku Chelsea. Z okazji tych derbów Londynu bukmacher Betfan wyszedł do nowych graczy ze specjalną ofertą powitalną! Jeżeli chcecie zatem założyć konto i zgarnąć aż 200 PLN bonusu za zaledwie jednego gola w tym starciu, sprawdźcie szczegóły promocji w poniższym tekście.

baner Betfan na Arsenal - Chelsea

Bukmacher Betfan przy okazji wielkich meczów często proponuje nowym graczom szalenie ciekawe oferty powitalne. Podobnie jest przy okazji starcia Arsenal – Chelsea! Zakładając konto z naszym kodem i grając kupon za 20 PLN z udziałem derbów Londynu, dodatkowo zgarnąć możecie aż 200 PLN bonusu, jeśli w spotkaniu padnie zaledwie 1 gol. Instrukcja skorzystania z oferty pod spodem:

  1. Rozpocznij rejestrację w Betfan klikając w tym miejscu.
  2. Podczas zakładania konta koniecznie użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE i zaznacz wszystkie zgody marketingowe.
  3. Dokonaj pierwszej wpłaty na dokładnie 20 PLN.
  4. Zagraj swój pierwszy kupon, na którym znajdzie się dowolny typ na mecz Arsenal – Chelsea (spotkanie 29. kolejki Premier League).
  5. Kupon zagraj za wpłacone 20 PLN, a jego kurs ogólny musi wynieść minimum 2.0. 
  6. Jeżeli w spotkaniu Arsenal – Chelsea padnie chociaż 1 bramka, Betfan wypłaci Ci 200 PLN bonusu w ciągu 48h od zakończenia meczu!

Arsenal walczy o mistrzostwo Anglii, natomiast Chelsea po odpadnięciu z FA Cup pozostała już tylko ligowa rywalizacja o europejskie puchary. Obie ekipy proponują ofensywny i atrakcyjny futbol, co dodatkowo zachęca do wzięcia udziału w promocji. Jesienna batalia tych drużyn zakończyła się remisem 2:2, a ostatni bezbramkowy remis między tymi ekipami padł jeszcze w 2018 roku! Warto zatem skorzystać z okazji i powalczyć o 200 PLN bonusu, za co trzymam kciuki!

W artykule przedstawione zostały skrócone zasady udziału w promocji. W przypadku wątpliwości sprawdź pełny regulamin, by prawidłowo odebrać bonus od Betfan!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze