W świecie piłki nożnej mamy przerwę i sezon wakacyjny trwa w najlepsze, ale zupełnie inaczej jest w przypadku siatkówki, gdzie trwa Liga Narodów. W najbliższych dniach czeka nas kilka ciekawych spotkań, w tym te z udziałem reprezentacji Polski. Nasi rodacy zmierzą się z Iranem, Kanadą, czy USA. Z tej okazji w Etoto jest bonus bukmacherski w postaci extra 20 PLN!

tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

200% do 300 zł od depozytu

+ 50 zł freebet (dodatkowy bonus TYLKO z naszym kodem promocyjnym)

 

 

Oferta dostępna z kodem bonusowym: ZAGRANIE
(Wpisz w formularzu rejestracyjnym na stronie bukmachera)

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 200% do 200 zł

FREEBET: 50 zł

 

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

20 PLN freebetu na siatkówkę

Kibice sportu nie mogą narzekać na nudę, ponieważ nawet jeżeli mamy przerwę od piłki nożnej, to możemy oglądać siatkówkę, gdzie w Lidze Narodów reprezentacja Polski zmierzy się m.in. z Iranem, czy USA. Na pewno czeka nas kilka interesujących starć z udziałem Biało-Czerwonych, gdyż nasi rodacy walczą o zwycięstwo w rozgrywkach i są w gronie faworytów. Za nami już cztery mecze, a w trzech z nich zanotowaliśmy wygraną. Ograliśmy Argentynę, Bułgarię oraz Francję, a przegraliśmy jedynie z Włochami.

Bonusy bukmacherskie, które są dostępne z tej okazji, dają nam dodatkowe 20 PLN freebetu na siatkówkę. W jaki sposób można go odebrać? Zacznijmy od tego, że musisz mieć założone konto, a jak go nie posiadasz, to najlepiej zarejestruj się z poniższego przycisku, bo w ten sposób odbierzesz dodatkowe bonusy na start!

Jak już masz konto, to kolejne kroki są bardzo proste. Postaw na dowolnym urządzeniu zakład pojedynczy lub AKO w całości na siatkówkę, a bukmacher da Ci bonus w postaci 20 PLN. Jakie są warunki, które trzeba spełnić?

  1. Zaloguj się na konto
  2. Zapisz się do promocji
  3. Postaw kupon SOLO lub AKO na siatkówkę
  4. Musi to być typ live
  5. Kurs nie może być mniejszy niż 2.00
  6. Stawka to co najmniej 50 PLN

Po postawieniu kuponu, gdzie są tylko typy na siatkówkę, bukmacher da Ci bonus w postaci 20 PLN. Należy nim obrócić sześciokrotnie na kuponach z kursem nie mniejszym niż 2.20 (min. 1.30 każde wydarzenie na AKO).

fot. pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze