2. półfinał Speedway of Nations: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 10.07.2024

2. półfinał Speedway of Nations gdzie oglądać Transmisja TV i stream online 10.07.2024

Gdzie obejrzeć 2. półfinał Speedway of Nations? Czy będzie transmisja SoN 2024 w telewizji? Gdzie znaleźć 2. półfinał SoN stream online? Przeczytaj niniejszy materiał, a dowiesz się, gdzie oglądać zmagania w ramach 2. półfinału SoN 2024!

2. półfinał Speedway of Nations, transmisja na żywo w TV

Przed nami drugi półfinał Speedway of Nations 2024. Rywalizacja oczywiście będzie się toczyć w Manchesterze. Do walki o finał przystąpią takie drużyny jak Australia, Czechy, Dania, Łotwa, Norwegia, Słowenia, ale i USA. W ciemno można zakładać, że emocji nie zabraknie.

Drugi półfinał Speedway of Nations w Manchesterze odbędzie się 10 lipca 2024 roku (środa). Początek rywalizacji wyznaczono na godzinę 20:00.

2. półfinał SoN 2024 gdzie oglądać w telewizji? Niestety, przekaz w TV nie został zaplanowany. Nie oznacza to jednak, że nie będzie transmisji z tych zawodów. Przewidziano przekaz online SoN. Poniżej dowiesz się, gdzie dostępny będzie stream i czy zostanie udostępniony stream SoN za darmo.

2. półfinał Speedway of Nations: transmisja i stream online za darmo

2. półfinał Speedway of Nations na żywo obejrzysz na kanale Eurosport Extra. Jest on dostępny na takich platformach jak Player czy MAX. Warto zauważyć, że kibice sportu żużlowego z pewnością doskonale znają to miejsce. Pojawiają się tam bowiem również transmisje z zawodów cyklu Grand Prix.

Już zatem wiesz, kiedy i gdzie oglądać Speedway of Nations. Czas jeszcze przybliżyć składy poszczególnych drużyn narodowych:

Australia
1. Jack Holder (kapitan)
2. Max Fricke
3. Brady Kurtz
Menadżer: Mark Lemon

Czechy
1. Vaclav Milik (kapitan)
2. Jan Kvech
3. Adam Bednar
Menadżer: Ezven Erban

Dania
1. Mikkel Michelsen (kapitan)
2. Anders Thomsen
3. Rasmus Jensen
Menadżer: Nicki Pedersen

Łotwa
1. Andrzej Lebiediew (kapitan)
2. Daniił Kołodinski
3. Francis Gusts
Menadżer: Władimir Rybnikow

Norwegia
1. Mathias Pollestad (kapitan)
2. Truls Kamhaug
3. Glenn Moi
Menadżer: Kenneth Smith

Słowenia
1. Anże Grmek
2. Matic Ivacic (kapitan)
3. Denis Stojs
Menadżer: Gregor Arnsek

USA
1. Broc Nicol
2. Gino Manzares (kapitan)
3. Luke Becker
Menadżer: Steve Evans

Gdzie oglądać 2. półfinał Speedway of Nations?

Oczywiście najlepiej na papierze prezentują się drużyny narodowe takich krajów jak Australia czy Dania. Wydaje się, że to właśnie one powalczą o przepustkę do wielkiego finału z pierwszego miejsca. Generalnie jednak raczej obie te nacje bez problemu awansują. Do finału wjadą bowiem trzy najlepsze ekipy, a Australijczycy i Duńczycy nie powinni mieć najmniejszego kłopotu ze znalezieniem się w TOP3 tych zawodów.

O uzupełnienie stawki na pewno zaciekle walczyć będą przede wszystkim Czesi i Łotysze. Kto wie, może w to wszystko wmieszają się również ambitni Amerykanie czy Słoweńcy. Czas pokaże, czy odnotujemy tutaj jakieś niespodzianki.

Chcesz obstawiać 2. półfinał Speedway of Nations? Skorzystać możesz z oferty bukmachera STS. Jeżeli nie masz konta u tego operatora, załóż je z naszym kodem promocyjnym. Oto szczegółowa instrukcja:

  1. Przejdź na stronę internetową bukmachera STS.
  2. Rozpocznij rejestrację konta.
  3. Wpisz wszelkie niezbędne dane.
  4. Podaj kod promocyjny ZAGRANIE150.
  5. Zaakceptuj zgody marketingowe.
  6. Dopełnij formalności.
  7. Ciesz się możliwością gry i solidnym pakietem bonusów na start.

Wspomniany kod promocyjny jest gwarancją ekstra zakładu bez ryzyka w wysokości 150 zł. Ponadto zapewnia on standardowe trzy bonusy od depozytu do kwoty 600 zł i bonusy za zadania warte 60 zł. Za sprawą naszego kodu gracz odbiera aż 810 zł bonusu na start zamiast 660 zł.

fot. Press Focus

Zaloguj się aby dodawać komentarze