176 zł w gotówce za wygraną Barcelony z Getafe w TOTALBET!

Bonus TOTALBET na zwycięstwo Barcelony

W sobotnie popołudnie odbędzie się kilka interesujących spotkań w hiszpańskiej La Liga. Między innymi naprzeciw siebie stanie FC Barcelona i 10. drużyna obecnej tabeli – Getafe. Nie powinno dziwić, że to Katalończycy są faworytem do zwycięstwa i każdy inny wynik byłby niespodzianką. A z okazji tego starcia TOTALBET przygotował interesującą akcję promocyjną dla nowych typerów. O co w niej chodzi? Szczegóły znajdziesz poniżej.

Kurs 200 na zwycięstwo Barcy w TOTALBET

Dodatkowe 176 PLN za zwycięstwo Barcelony z Getafe od TOTALBET!

Barcelona po gorszym okresie powoli wraca do dobrej formy. Widać to po ich ostatnich wynikach, ale także gra podopiecznych Xaviego w końcu przekonuje kibiców. Aktualnie Barca plasuje się na 3. miejscu w tabeli, a ich strata do lidera wynosi 8 oczek. Getafe także radzi sobie w tym roku całkiem nieźle, plasując się na 10. pozycji. Wydaje się jednak, że w wyjazdowym starciu z Dumą Katalonii mogą mieć spore problemy. A z tej okazji skorzystać mogą także nowi gracze w TOTALBET. Wystarczy przejść przez rejestrację z kodem promocyjnym i spełnić wymogi tego operatora, a w zamian otrzymasz kurs 200 na wygraną gospodarzy. Co jeszcze trzeba zrobić, aby skorzystać z akcji? Oto instrukcja:

  1. Załóż konto w TOTALBET z kodem ZAGRANIE. Link do aktywacji bonusu na mecz Barcelona – Getafe
  2. Zaakceptuj wszystkie zgody marketingowe
  3. Postaw zakład SOLO na zwycięstwo Barcelony z Getafe
  4. Minimalny kurs kuponu to 1.15
  5. Obstaw kupon za dokładnie 1 PLN
  6. Jeżeli Barca zwycięży, to otrzymasz wygraną z kuponu + 176 PLN w gotówce!

W tekście przedstawiono skrótowy regulamin promocji. W przypadku niejasności skontaktuj się z nami lub zerknij na stronę bukmachera, by prawidłowo skorzystać promocji przygotowanej przez TOTALBET!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze