176 PLN w gotówce za jednego gola Arsenalu z Bayernem od TOTALBET!

Piłkarze Arsenalu po bramce Saki

We wtorkowy wieczór zespół Arsenalu stanie przed wielkim wyzwaniem, a mianowicie ćwierćfinałem Ligi Mistrzów przeciwko Bayernowi! Przy tej okazji bukmacher Totalbet zaoferował nowym użytkownikom specjalną promocję, w ramach której zgarnąć można 176 PLN w gotówce za zaledwie 1 trafienie angielskiej ekipy! Wszystkie szczegóły i informacje o takiej promocji pod spodem.

Baner pod Arsenal - Bayern, Totalbet

Bukmacher Totalbet dość okazjonalnie proponuje specjalne promocje, jednak jeśli już to robi, to warunki takich akcji są do prawdy znakomite! Tym razem zgarnąć można aż 176 PLN w gotówce, jeżeli zespół Arsenalu we wtorek trafi do siatki Bayernu Monachium! Poniżej pełna instrukcja skorzystania z takiej promocji:

  1. Rozpocznij rejestrację u bukmachera Totalbet i w formularzu koniecznie użyj kodu ZAGRANIE.
  2. Zaakceptuj wszystkie zgody marketingowe.
  3. Zagraj kupon SOLO na bramkę Arsenalu z Bayernem w meczu Ligi Mistrzów. 
  4. Stawka kuponu powinna wynieść dokładnie 1 PLN.
  5. Jeżeli Arsenal trafi do siatki, otrzymasz od Totalbet 200 PLN (minus podatek) na konto główne!
  6. Ponadto możesz skorzystać z 3 zakładów bez ryzyka o łącznej wartości 333 PLN!
  7. W przypadku wątpliwości zerknij na regulamin promocji.

Ekipa Arsenalu od początku roku znajduje się w wybitnej dyspozycji i wciąż walczy zarówno o Ligę Mistrzów, jak i o mistrzowski tytuł w Anglii. Kanonierzy w poprzedni weekend pewnie ograli Brighton 3:0 i był to kolejny pokaz siły Arsenalu w ofensywie. Standardowe kursy na bramkę londyńczyków z Bayernem wynoszą około 1.15, a zatem warto skorzystać z promocji od Totalbet i zagrać identyczny zakład po mnożniku 200.00!

W artykule przeczytałeś o skróconych zasadach udziału w akcji promocyjnej. W przypadku wątpliwości najlepiej zerknąć na pełny regulamin!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze