175 zł za wygraną Usyka lub Fury’ego

Tyson Fury po wygranej walce

W najbliższą sobotę w Arabii Saudyjskiej dojdzie do walki o niekwestionowane mistrzostwo świata wagi ciężkiej! Przy okazji starcia Tyson Fury – Oleksandr Usyk nowi gracze mogą skorzystać ze specjalnej promocji bukmachera ComeOn i zgarnąć 175 PLN w gotówce za trafiony zakład na zwycięzcę pojedynku! Pod spodem znajdziecie wszystkie reguły i instrukcje skorzystania z takiej akcji promocyjnej.

baner ComeOn na Fury - Usyk

Hitową walkę Tysona Fury z Oleksandrem Usykiem możecie obstawić w ramach specjalnej promocji u bukmachera ComeOn! Ten operator proponuje nowym graczom szalenie ciekawą ofertę, w ramach której zagrać można zakład na zwycięzcę walki i za trafiony zakład zgarnąć 175 PLN w gotówce! Pod spodem znajdziecie instrukcję rejestracji i skorzystania z oferty od ComeOn:

  1. Rozpocznij rejestrację u bukmachera ComeOn z tego linku -> https://zagranie.com/goto/comeon/?profile=Offers&subprofile=promo1.
  2. Podczas zakładania konta koniecznie użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Dokonaj pierwszej wpłaty na swoje konto.
  4. Wrzuć na kupon zakład na zwycięstwo Tysona Fury lub Oleksandra Usyka w sobotniej walce.
  5. W zakładce “dostępne bonusy” wybierz specjalną promocję i obstaw kupon za 5 PLN.
  6. Jeżeli Twój typ okaże się trafiony, ComeOn wypłaci Ci 175 PLN w gotówce!
  7. Więcej informacji w pełnym regulaminie.

Starcie Tysona Fury z Oleksandrem Usykiem zapowiada się kapitalnie i będzie to jeden z najważniejszych pojedynków bokserskich w XXI wieku! Obecnie bukmacherzy mają problem ze wskazaniem faworyta starcia, jednak ja osobiście stawiam na zwycięstwo Brytyjczyka. Warto założyć konto w ComeOn i skorzystać ze specjalnej akcji promocyjnej, w której nagrodą jest aż 175 PLN w gotówce. Życzę zatem powodzenia!

W artykule przedstawiono jedynie skrócone warunki akcji promocyjnej ComeOn. Jeżeli nie wszystko jest dla Ciebie jasne, zerknij na pełny regulamin na stronie bukmachera!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze