Fani esportu! Kolejny bonus od STS już na Was czeka! Tym razem w puli mamy aż 16000 PLN, ale poza tym bukmacher rozdaje jeszcze 15 biletów na mecz Polska vs Ukraina. Dodatkowe środki na grę oraz bilety na Polskę za udział w jednym konkursie? Załóż konto z kodem 1259PLN, dołącz do promocji i włącz się do walki o STS bonus!

elclasico_sts

Chcesz obejrzeć El Clasico na żywo i za darmo? Sprawdź jak to zrobić -> Real Barcelona gdzie obejrzeć straem na żywo? 

Typuj esport i wygrywaj więcej!

Esport rozwija się niezwykle dynamicznie i coraz więcej osób śledzi najważniejsze wydarzenia, które dla bukmacherów są okazją do przygotowania ciekawych promocji. W podobny sposób myśli STS, który przygotował bonus, w którym pula nagród wynosi aż 16000 PLN oraz 15 wejściówek na mecz Polski z Ukrainą! Na nagrody o różnych wartościach może liczyć aż 50 graczy, a najwyższa z nich to aż 3000 PLN i podwójny bilet na mecz! Jesteś esportowym ekspertem, który zgarnie główną nagrodę?

bonus od sts na esport

Jeśli chcesz wziąć udział w konkursie to musisz zalogować się na swoje konto i dołączyć do promocji. Akcja trwa od 24 lutego do 1 marca. W tym czasie możesz zbierać punkty poprzez stawianie kuponów z oferty na esport. Za każdy zawarty zakład będziesz otrzymywał punkty w dwóch formach: kupon wygrany – stawka x 0,88 x kurs oraz za kupon przegrany – stawka x 0,88. Dzięki temu, każdy Twój kupon przyniesie Ci punkty na Twoje konto!

Pamiętaj, że minimalna stawka kuponu to 5 PLN, kurs nie może być niższy niż 1.50 a wszystkie zdarzenie muszą pochodzić z oferty na esport. Więcej informacji znajdziesz na stronie bukmachera.

STS bonus – więcej informacji

Jeśli szukasz więcej ważnych i ciekawych informacji o bonusach w STS, to koniecznie zajrzyj do zakładki -> promocje w STS. Dowiesz się wszystkiego nt. bonusu powitalnego, poznasz jego zasady oraz sposób odebrania. Poza tym pamiętaj, że z naszym kodem promocyjnym: 1259PLN, możesz liczyć na wiele dodatkowych bonusów takich jak:

  • 1200 PLN – bonus od depozytu
  • 29 PLN – Freebet
  • 20 PLN – za pozytywną weryfikację w Typomanii
  • 30 PLN (230 PLN w weekendy) – zakład bez ryzyka 
  • 20 PLN – zakład bez ryzyka na BETGAMES
  • 25 PLN – za obstawianie esportu
  • 30 PLN – za regularną grę

Fot. wyróżniające: Roman Kosolapov / Shutterstock, Inc.